| Autor: mikolaj

Trwa AGROTECH 2015

Od 27 do 29 marca 2015 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywają się już po raz dwudziesty pierwszy.

Trwa AGROTECH 2015

AGROTECH 2015

Jak co roku AGROTECH stał się centrum nowoczesnego rolnictwa. To tutaj na około 60 tysiącach metrów kwadratowych blisko 700 firm nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii i Czech prezentuje szeroki wachlarz maszyn i urządzeń niezbędnych w każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Warto podkreślić, iż równolegle z AGROTECH odbywają się w halach Targów Kielce XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, dzięki czemu oprócz ciągników, narzędzi, urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, maszyn i urządzeń ogrodniczych, środków produkcji rolniczej i ofert dla budownictwa inwentarskiego, dostępny jest dla zwiedzających asortyment wykorzystywany w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Tegoroczna edycja targów będzie po raz kolejny rekordowa. Specjalnie na tę okazję powstały bowiem nowe hale namiotowe o łącznej powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych. Co ciekawe, największa z nich zajmuje obszar 7,5 tys. m2, co oznacza że jest aż o 1,5 tys. m2 większa niż hala główna Targów Kielce - E.
 
Jednak nie tylko powierzchnia targów i liczba ich wystawców są wyjątkowo duże. Z roku na rok rośnie bowiem liczba zwiedzających. W ubiegłym roku osiągnęła ona poziom 58,5 tysiąca. Według organizatorów 21. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, podczas bieżącej edycji liczba gości zainteresowanych stoiskami największych wystawców odwiedzi ponad 60 tysięcy zwiedzających.

Zobacz jak wyglądały Targi AGROTECH Kielce w 2014 r.

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!