Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Trwa AGROTECH 2015

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Od 27 do 29 marca 2015 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej...

Od 27 do 29 marca 2015 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywają się już po raz dwudziesty pierwszy.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGROTECH 2015

Jak co roku AGROTECH stał się centrum nowoczesnego rolnictwa. To tutaj na około 60 tysiącach metrów kwadratowych blisko 700 firm nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii i Czech prezentuje szeroki wachlarz maszyn i urządzeń niezbędnych w każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Warto podkreślić, iż równolegle z AGROTECH odbywają się w halach Targów Kielce XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, dzięki czemu oprócz ciągników, narzędzi, urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, maszyn i urządzeń ogrodniczych, środków produkcji rolniczej i ofert dla budownictwa inwentarskiego, dostępny jest dla zwiedzających asortyment wykorzystywany w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Tegoroczna edycja targów będzie po raz kolejny rekordowa. Specjalnie na tę okazję powstały bowiem nowe hale namiotowe o łącznej powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych. Co ciekawe, największa z nich zajmuje obszar 7,5 tys. m2, co oznacza że jest aż o 1,5 tys. m2 większa niż hala główna Targów Kielce - E.
 
Jednak nie tylko powierzchnia targów i liczba ich wystawców są wyjątkowo duże. Z roku na rok rośnie bowiem liczba zwiedzających. W ubiegłym roku osiągnęła ona poziom 58,5 tysiąca. Według organizatorów 21. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, podczas bieżącej edycji liczba gości zainteresowanych stoiskami największych wystawców odwiedzi ponad 60 tysięcy zwiedzających.

Zobacz jak wyglądały Targi AGROTECH Kielce w 2014 r.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3 4 5

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +4 pkt. razem głosów: 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Stosowanie nawozów naturalnych
 • Stosowanie nawozów naturalnych

  W miejsce wyznaczania obszarów OSN i wprowadzania dla tych obszarów programu działań, wprowadzono dla obszaru całego kraju jeden program działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia...
 • Kultowa wystawa techniki rolniczej w Kielcach już za nami
 • Kultowa wystawa techniki rolniczej w Kielcach już za nami

  W dniach 16 do 18 marca 2018 roku Targi Kielce były gospodarzem Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywały się już po raz dwudziesty czwarty.
 • play Tydzień Gospodarza 15 marca 2018
 • Tydzień Gospodarza 15 marca 2018

  Tydzień Gospodarza 15 marca 2018 rozpoczynamy wiodącym tematem czyli wnioskami o dopłaty, które można składać tylko przez Internet. Poruszymy także kwestię co mają zrobić ci, którzy nie...
 • ARiMR na temat wydłużenia terminów zabiegów agrotechnicznych
 • ARiMR na temat wydłużenia terminów zabiegów agrotechnicznych

  W związku z trudną sytuacją w rolnictwie spowodowaną nadmiernymi opadami deszczu, Zarząd KRIR zwrócił się o podjęcie działań mających na celu wprowadzenie przepisów umożliwiających...
 • play Buraki cukrowe i pierwsze dni
 • Buraki cukrowe i pierwsze dni

  Burak jest jedną z najważniejszych roślin uprawnych. Wzrostowi tej rośliny, zdecydowanie nie sprzyja wysoka temperatura, a zaopatrzenie jej w duże zasoby wody. Również światło korzystnie...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl