Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Trwa AGROTECH 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Od 17 do 19 marca 2017 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej...

Od 17 do 19 marca 2017 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywają się już po raz dwudziesty trzeci.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGROTECH 2017
 
Jak co roku AGROTECH stał się centrum nowoczesnego rolnictwa. To tutaj na 11 halach wystawienniczych – wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka i 4 mobilne hale wystawiennicze, dobudowane specjalnie na potrzeby olbrzymiej ekspozycji, blisko kilkaset firm nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji prezentuje szeroki wachlarz maszyn i urządzeń niezbędnych w każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Wystawę zwiedzą między innymi delegacje rolnicze z Serbii, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Holandii, państw afrykańskich – m.in. Kongo.
 
- Wiosenne prace w polu rolnicy powinni zaczynać od odwiedzenia kieleckich targów AGROTECH, żeby poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania, ułatwiające produkcję rolną mówił nie bez przyczyny Rafał Romanowski, wiceminister rolnictwa podczas wizyty na targach w Kielcach w 2016 roku.
 
Warto podkreślić, iż równolegle z AGROTECH odbywają się w halach Targów Kielce XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, dzięki czemu oprócz ciągników, narzędzi, urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, maszyn i urządzeń ogrodniczych, środków produkcji rolniczej i ofert dla budownictwa inwentarskiego, dostępny jest dla zwiedzających asortyment wykorzystywany w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Jednak nie tylko powierzchnia targów i liczba ich wystawców są wyjątkowo duże. Z roku na rok zwiększa się liczba zwiedzających. Edycję 2016 targów odwiedziło 64 330 osób, padł także rekord powierzchni wystawy.

Zobacz, co działo się na Targach AGROTECH w 2016 r.

 

Imprezy towarzyszące AGROTECH Kielce 2017

Niezmiennie program AGROTECH wzbogacą imprezy towarzyszące, pośród których znajdują się: uroczysta gala wręczania medali i wyróżnień targów Agrotech i Las-Expo oraz wręczenie wyróżnień WYRÓB NA MEDAL czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz skierowane do wszystkich zwiedzających specjalistyczne konferencje i szkolenia.
 
AGROTECH Kielce to nie tylko okazja do zapoznania z ofertą dla rolnictwa. To także miejsce, gdzie szereg konsultantów najwyższych branżowych instytucji udziela fachowych porad w zakresie najbardziej aktualnych tematów branży rolnej. Podczas cyklu konferencji i szkoleń, gospodarze będą mogli m.in. dowiedzieć się w jaki sposób można wykorzystać fundusze pochodzące z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w rolnictwie czy też spotkać się z przedstawicielami zagranicznych firm chcących nawiązać współpracę z polskimi przedsiębiorcami.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3 4

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!

  Już w ten weekend, od 27-28 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2017. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl