| Autor: redakcja1

Trwa AGROTECH 2017

Od 17 do 19 marca 2017 roku Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywają się już po raz dwudziesty trzeci.

Trwa AGROTECH 2017
AGROTECH 2017
 
Jak co roku AGROTECH stał się centrum nowoczesnego rolnictwa. To tutaj na 11 halach wystawienniczych – wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka i 4 mobilne hale wystawiennicze, dobudowane specjalnie na potrzeby olbrzymiej ekspozycji, blisko kilkaset firm nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji prezentuje szeroki wachlarz maszyn i urządzeń niezbędnych w każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Wystawę zwiedzą między innymi delegacje rolnicze z Serbii, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Holandii, państw afrykańskich – m.in. Kongo.
 
- Wiosenne prace w polu rolnicy powinni zaczynać od odwiedzenia kieleckich targów AGROTECH, żeby poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania, ułatwiające produkcję rolną mówił nie bez przyczyny Rafał Romanowski, wiceminister rolnictwa podczas wizyty na targach w Kielcach w 2016 roku.
 
Warto podkreślić, iż równolegle z AGROTECH odbywają się w halach Targów Kielce XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, dzięki czemu oprócz ciągników, narzędzi, urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, maszyn i urządzeń ogrodniczych, środków produkcji rolniczej i ofert dla budownictwa inwentarskiego, dostępny jest dla zwiedzających asortyment wykorzystywany w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Jednak nie tylko powierzchnia targów i liczba ich wystawców są wyjątkowo duże. Z roku na rok zwiększa się liczba zwiedzających. Edycję 2016 targów odwiedziło 64 330 osób, padł także rekord powierzchni wystawy.

Zobacz, co działo się na Targach AGROTECH w 2016 r.

 

Imprezy towarzyszące AGROTECH Kielce 2017

Niezmiennie program AGROTECH wzbogacą imprezy towarzyszące, pośród których znajdują się: uroczysta gala wręczania medali i wyróżnień targów Agrotech i Las-Expo oraz wręczenie wyróżnień WYRÓB NA MEDAL czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz skierowane do wszystkich zwiedzających specjalistyczne konferencje i szkolenia.
 
AGROTECH Kielce to nie tylko okazja do zapoznania z ofertą dla rolnictwa. To także miejsce, gdzie szereg konsultantów najwyższych branżowych instytucji udziela fachowych porad w zakresie najbardziej aktualnych tematów branży rolnej. Podczas cyklu konferencji i szkoleń, gospodarze będą mogli m.in. dowiedzieć się w jaki sposób można wykorzystać fundusze pochodzące z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w rolnictwie czy też spotkać się z przedstawicielami zagranicznych firm chcących nawiązać współpracę z polskimi przedsiębiorcami.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: