| Autor: mikolaj

Trwa ARENA AGRO Ostróda 2015

W dniach od 14 do 15 lutego w Ostródzie odbywa się pierwsza w tym roku wystawa maszyn rolniczych - ARENA AGRO Ostróda 2015. Gospodarzem i organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Patronat nad imprezą objął pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Trwa ARENA AGRO Ostróda 2015

ARENA AGRO Ostróda 2015

Jak podkreślają organizatorzy ARENA AGRO Ostróda to największa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce północno-wschodniej. Przy przygotowywaniu wystawy, Izba  korzysta ze swoich wieloletnich doświadczeń w realizacji tego typu wydarzeń, m. in. Agro Show, organizowanej co roku jesienią w Bednarach k/Poznania.
 
- Chcemy pomóc rolnikom dobrze się przygotować do sezonu, celowo wybraliśmy więc zimowy weekend 14-15 lutego, by nie kolidował z ich codziennymi obowiązkami. Będzie to pierwsza tak kompleksowa wystawa rolnicza w województwie warmińsko-mazurskim. Z pewnością warto będzie się tam pojawić - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Na wystawie prezentowane będą wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych. Termin wystawy – połowa lutego -  został wybrany ceolowo. Jest to bowiem okres kiedy rolnicy mają trochę więcej czasu, a jednocześnie jest to początek roku i najlepszy moment, by zapoznać się z ofertą deweloperów maszyn i urządzeń rolniczych,  by dobrze przygotować się do sezonu. Podczas wystawy obecnych będzie w sumie blisko 100 wystawców, reprezentujących blisko 150 krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych.
 
Na ARENA AGRO Ostróda 2015 dostępne są punkty doradcze i informacyjne instytucji i agend rządowych: Agencji Rynku Rolnego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W sobotę i w niedzielę pracownicy ARiMR wygłoszą seminarium kierowane do rolników nt. zasad przyznawania płatności bezpośrednich w 2015 roku (patrz program wystawy na następnej stronie).

Na ARENA AGRO Ostróda możecie również spotkać Redaktorów Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl. Zapraszmy do
wizyty na naszym stoisku - nr 82.

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program wystawy i godziny otwarcia...Tagi:
źródło: