| Autor: redakcja1

Trwają targi EKO-LAS

Po raz kolejny tysiące profesjonalistów z branży leśnej spotka się na największym wydarzeniu poświęconym tej branży w tej części Europy.

Trwają targi EKO-LAS
Formuła targów, obejmująca demonstracje maszyn pracujących w prawdziwym terenie, za każdym razem przyciąga tłumy zwiedzających i czyni imprezę doskonałym miejscem do prezentacji oferty produktów i usług. W związku z tym można zapoznać się z ofertą maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa, a także skorzystać z usług dla leśnictwa i przemysłu drzewnego.

Ostatnia edycja targów EKO-LAS, która odbyła się w 2018 roku w Mostkach k/Świebodzina, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony zwiedzających, jak i mediów. Ofertę zaprezentowało 120 wystawców. W trakcie trzech dni ekspozycję targową obejrzało 7157 gości z Polski i zagranicy. Wśród fachowców obecni byli przedstawiciele przedsiębiorstw leśnych, zakładów usług leśnych, nadleśnictwa, wydziałów gospodarki komunalnej urzędów miast i gmin, przedsiębiorstw energetycznych, a także dyrekcji dróg publicznych.


 


Tagi:
źródło: