Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2...

Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2 lipca 2017 r. odbywają się już po raz czterdziesty.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGRO-TECH Minikowo 2017
 

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie są świetną okazją do interesujących spotkań. Jest to też miejsce, gdzie prezentowane są najnowszej generacji maszyny i urządzenia rolnicze. AGRO-TECH w Minikowie skupia w sobie bowiem wystawców z branży rolnej, którzy prezentują bogatą ofertę środków do produkcji rolnej.

Warto podkreślić, że są to największe targi w Polsce Północnej, gdzie co roku swoje produkty eksponuje ponad 450 firm, w tym z Austrii, Białorusi, Czech, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

Centrum Hodowli i Nasiennictwa

 
Jedną z głównych atrakcji wystawy jest prezentacja najlepszych polskich roślin uprawnych – zbóż, rzepaku, strączkowych, traw i motylkowych itp., które wysiane zostały na minikowskich polach. W sumie obejrzeć można blisko 180 odmian roślin.
 

Wystawa Zwierząt Hodowlanych

 
Od wielu lat targom AGRO-TECH towarzyszy Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której są prezentowane i nagradzane najlepsze zwierzęta hodowlane. Na ringu pojawiają się najpiękniejsze zwierzęta, spośród których wyłaniane są championy oraz super champion.
 

Weź udział w Konkursie Precyzyjny Gospodarz

 
Na poletkach pokazowych, jak co roku przeprowadzony jest również konkurs "Precyzyjny Gospodarz". Tak jak do tej pory, możliwe są dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy przy stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześniej zapisać się do konkursu.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl