| Autor: redakcja1

Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017

Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2 lipca 2017 r. odbywają się już po raz czterdziesty.

Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017

AGRO-TECH Minikowo 2017
 

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie są świetną okazją do interesujących spotkań. Jest to też miejsce, gdzie prezentowane są najnowszej generacji maszyny i urządzenia rolnicze. AGRO-TECH w Minikowie skupia w sobie bowiem wystawców z branży rolnej, którzy prezentują bogatą ofertę środków do produkcji rolnej.

Warto podkreślić, że są to największe targi w Polsce Północnej, gdzie co roku swoje produkty eksponuje ponad 450 firm, w tym z Austrii, Białorusi, Czech, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

Centrum Hodowli i Nasiennictwa

 
Jedną z głównych atrakcji wystawy jest prezentacja najlepszych polskich roślin uprawnych – zbóż, rzepaku, strączkowych, traw i motylkowych itp., które wysiane zostały na minikowskich polach. W sumie obejrzeć można blisko 180 odmian roślin.
 

Wystawa Zwierząt Hodowlanych

 
Od wielu lat targom AGRO-TECH towarzyszy Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której są prezentowane i nagradzane najlepsze zwierzęta hodowlane. Na ringu pojawiają się najpiękniejsze zwierzęta, spośród których wyłaniane są championy oraz super champion.
 

Weź udział w Konkursie Precyzyjny Gospodarz

 
Na poletkach pokazowych, jak co roku przeprowadzony jest również konkurs "Precyzyjny Gospodarz". Tak jak do tej pory, możliwe są dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy przy stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześniej zapisać się do konkursu.


Tagi:
źródło: