| Autor: redakcja1

Wiosenne Targi w Szepietowie za nami

Już po raz 18 Wiosenne Targi Ogrodnicze i po raz 6 towarzyszące im Targi Pszczelarskie otworzyły kalendarz imprez targowo-wystawienniczych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Wiosenne Targi w Szepietowie za nami
Po łagodnej zimie szybko doczekaliśmy się rozkwitu wiosny i był to najwyższy czas aby zadbać o ogrody. Przez dwa dni Szepietowo przeżywało istne oblężenie, a to za sprawą ogrodników, działkowców, sadowników i pszczelarzy, którzy licznie przybyli na Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie.

Kilka tysięcy zwiedzających 26 i 27 kwietnia odwiedziło blisko 160 wystawców, którzy zaoferowali szeroki wybór sadzonek drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, setki odmian roślin, cebulek kwiatów, nawozów, a także mebli i małej architektury ogrodowej, narzędzi, maszyn ogrodowych i produktów pszczelich.


Furorę robiły nie tylko rośliny, ale również regionalne przysmaki. Zwiedzający mogli zakupić i skosztować m.in. chleba na zakwasie, swojską wędlinę, sery podpuszczkowe, a także oscypki.
 
Ciekawym punktem Targów była wystawa królików rasowych przygotowana przez Podlaski Związek Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Zwiedzający mieli możliwość podziwiać, dotknąć, pogłaskać i zakupić te piękne zwierzęta.

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!