| Autor: kkj6

Wysokie oceny dla Polagra-Premiery

Mimo, że do kolejnej odsłony Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery został prawie rok, liderzy już zgłaszają swój udział w targach. Wystawcy bardzo wysoko ocenili ostatnią edycję, która – przypomnijmy – zajęła prawie cały teren wystawienniczy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do Poznania zawitało wtedy prawie 300 wystawców i firm reprezentowanych z 11 krajów. Z ofertą firm zapoznało się 42.000 osób.

Wysokie oceny dla Polagra-Premiery
 

Podczas czwartej już edycji Polagra-Premiery (16-19 lutego 2012 r., Poznań), zaraz po wystawie w Hanowerze, będzie można oglądać najwyższej klasy park maszynowy. To doskonała okazja dla producentów rolnych, którzy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu polowego, chcą poznać najnowszą ofertę polskich i światowych marek urządzeń mechanicznych. W jednym miejscu i czasie można porównać kilkaset modeli ciągników, kombajnów, siewników, sadzarek, przyczep, ładowarek, pras, maszyn silosujących i kompostujących, bron, agregatów i pługów, owijarek oraz opryskiwaczy. Tak szeroki zakres oferty - mającej ułatwić pracę w obrębie gospodarstwa - to niewątpliwie atut lutowych Premier.

 

 

 

- Jeśli mielibyśmy wskazać targi, które są doskonale zorganizowane i mają najlepszą atmosferę, to bez chwili zastanowienia można stwierdzić – Polagra-Premiery. Każda kolejna impreza utwierdza nas w przekonaniu, że warto brać udział w tych targach – powiedział w rozmowie z organizatorem Mariusz Pracki, dyrektor marketingu firmy KRUKOWIAK. - Nie ma takiej drugiej imprezy w kraju, na którą z niecierpliwością czekają i rolnicy, i wystawcy. Takie targi miło się wspomina i czeka na każdą kolejną edycję, inne wystawy w naszym kraju zostają daleko w tyle.

 

 

 

Do 2013 r., według ARiMR, z Unii Europejskiej do polskich rolników trafi 13,2 mld euro dopłat ukierunkowanych na modernizację. Przewiduje się, że część z tych pieniędzy rolnicy zainwestują w maszyny i urządzenia rolnicze, aby poprawić wydajność pracy gospodarstw. Stąd targi Polagra-Premiery przyciągają tysiące profesjonalistów. - Kierunek jaki obrano tworząc Polagrę-Premiery w 2010 przyniósł nadspodziewanie duże efekty w postaci liczby zwiedzających, i to co dla nas najistotniejsze, odwiedzili nas klienci, z którymi podjęto konkretne rozmowy i wiele z nich zaowocowało konkretnymi transakcjami – oceniał po targach Paweł Bawolski, przedstawiciel firmy Korbanek Sp. z o.o.

 

 

 

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

 

 

Źródło: http://www.mtp.pl/

Foto. MTP


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!