| Autor: redakcja1

Za nami POLAGRA-PREMIERY

Za nami siódma edycja Targów POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia 2018 roku odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Za nami POLAGRA-PREMIERYTargi POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny były miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń na temat najnowszych maszyn, urządzeń oraz usług dla rolnictwa. Na Targach POLAGRA-PREMIERY każdy z przybyłych mógł znaleźć wiele inspiracji oraz spotkać się ze specjalistami z branży rolniczej i tym samym poszerzyć swoją wiedzę.
 
Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Ten aspekt szczególnie docenili wystawcy, którzy jednogłośnie podkreślali, że organizacja Targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to najlepsze rozwiązanie. W opinii wystawców dwuletni cykl Targów pozwala również przedstawić rolnikom faktyczne nowości. Taką formułę Targów docenili również odwiedzający, którzy potwierdzili, że Poznań to ważny przystanek na mapie wydarzeń rolniczych w naszym kraju. Tegoroczną edycję odwiedzili także zagraniczni kupcy oraz dobrze wyselekcjonowana grupa rolników z całej Polski. W wyniku czego, ku zadowoleniu wystawców, podpisano wiele umów handlowych.
 
Znakomite osobistości
 
Targi POLAGRA-PREMIERY od lat cieszą się zasłużoną renomą. Ich rangę dostrzegają ważne w branży rolniczej osobistości, które odwiedziły wydarzenie, biorąc udział w uroczystym otwarciu Targów połączonym z galą wręczenia nagród Złotych Medali i nagród Acanthus Aureus. Wśród znamienitych gości pojawił się Jacek Bogucki, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także posłowie, senatorowie, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego i konsularnego, administracji regionalnej, izb i stowarzyszeń branżowych.
 
Polskie firmy i zagraniczne marki
 
W 2018 roku POLAGRA-PREMIERY zajęła powierzchnię ok. 50.000 mkw. Na wydarzeniu obecni byli branżowi liderzy, polscy oraz zagraniczni producenci, a także nowi dostawcy. Bardzo dobrze zaprezentowały się polskie firmy, które dość mocno zaakcentowały swoją obecność na Targach POLAGRA-PREMIERY. Producenci jak: SAMASZ, KRUKOWIAK, EXPOM-KROŚNIEWICE, URSUS, BURY-MASZYNY ROLNICZE, BIN, MANDAM, MEPROZET, UNIA, AGRO-TOM, METALTECH czy URSUS przygotowali różnorodną ekspozycję dla właścicieli mniejszych i większych gospodarstw.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: