| Autor: redakcja12

ZIELONE AGRO SHOW 2017 za nami!

Za nami kolejna edycja Zielonego Agro Show. Wystawa odbyła się w dniach 27-28 maja 2017 r. na terenie Moto Parku w miejscowości Ułęż. Były to jedyne takie miejsce w Południowo-Wschodniej części naszego kraju poświęcone w szczególności rolnikom zajmującym się uprawą roślinności zielonkowej, hodowcom bydła oraz producentom mleka. Organizatorem całego wydarzenia była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

ZIELONE AGRO SHOW 2017 za nami!ZIELONE AGRO SHOW


Wystawa po raz pierwszy zadebiutowała w 2002 roku i do tej pory cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tegorocznej edycji, na ponad 15.000 m2 swoją ofertę zaprezentowało około 150 firm. Pojawili się polscy oraz zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy nowoczesnych maszyn rolniczych, m. in. zielonkowych, nasion, nawozów, pasz i dodatków paszowych, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, folii rolniczych, itp. Na Wystawie pojawili się także przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, agencji rządowych działających na rzecz rolnictwa oraz mediów branżowych. W ciągu dwóch dni ZIELONEGO AHRO SHOW 2017, pojawiło się około 35 tysięcy osób zwiedzających.
 
- Drugi rok z rzędu gościliśmy w Ułężu, ponieważ ta lokalizacja zdecydowanie się sprawdziła. Cieszymy się, że dzięki nam podczas ostatniego majowego weekendu rolnicy z województwa lubelskiego i województw ościennych, mieli możliwość spotkania się z wystawcami na stoiskach, zapoznania się z ich najnowszą ofertą oraz nawiązania współpracy biznesowej. Nasza impreza przez cały czas się rozwija, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z branży rolniczej oraz samych rolników. Tegoroczna edycja z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci! - mówiła Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Stałym, najbardziej oczekiwanym i efektownym punktem imprezy były tradycyjnie POKAZY MASZYN PODCZAS PRACY. Również i tym razem, w sobotę oraz niedzielę półtoragodzinne pokazy maszyn do zbioru traw na zakiszanie przyciągnęły tłumy rolników. Na polach pokazowych można było zobaczyć w akcji blisko 50 zestawów maszyn rolniczych niezbędnych do uprawy i zbioru zielonek (kosiarki, prasy zwijające, praso-owijarki, owijarki i przyczepy zbierające).


Czytaj dalej na następnej stronie..


Tagi:
źródło: