| Autor: mikolaj

Zielone AGRO SHOW w nowym miejscu

W dniach 4-5 czerwca 2016 r. w Ułężu, w województwie lubelskim, na terenie Moto Parku odbędzie kolejna edycja Wystawy Zielone AGRO SHOW, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Zielone AGRO SHOW w nowym miejscu

Zielone AGRO SHOW

Zielone AGRO SHOW to wystawa, która na stałe już wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych. Zielone AGRO SHOW to okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na rynku. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy ma możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn.

Ważnym element wystawy stanowią pokazy maszyn podczas pracy. Na polu będzie można obejrzeć: prasy zwijające, prasy do prostopadłościennych bel wielkogabarytowych, praso-owijarki, przyczepy zbierające, sieczkarnie polowe, oraz owijarki do bel. Druga grupą maszyn biorących udział w pokazach będą kosiarki. Rolnicy oglądający pokazy będą mogli dokładnie przyjrzeć się pracy poszczególnych maszyn. Interesująco zapowiada się pokaz pracy największych maszyn, czyli przyczep zbierających, a także sieczkarni polowych.

Wstęp na wystawę oraz parkingi są bezpłatne. Ekspozycja będzie czynna 4 i 5 czerwca (sobota i niedziela) w godzinach 9-17, a każdy zwiedzający otrzyma katalog, w którym znajduje się wiele przydatnych informacji dla każdego rolnika.

Miejsce – Ułęż, Moto Park

Termin – 4-5 czerwca 2016 r.

Godziny – od 9:00 do 17:00

Wstęp - bezpłatny


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!