Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ZETOR FORTERRA HD 140 w finale konkursu Tractor of the Year 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


ZETOR TRACTORS a.s. uczestniczy w prestiżowym ogólnoeuropejskim konkursie Tractor of the Year....

ZETOR TRACTORS a.s. uczestniczy w prestiżowym ogólnoeuropejskim konkursie Tractor of the Year. Firma zgłosiła do konkursu model ZETOR FORTERRA HD 140 z rozwiązaniem emisyjnym STAGE IV, który został nominowany do finału w kategorii Ciągnik roku 2017. Brneńska maszyna należy w tej chwili do siedmiu najlepszych uczestników i 11 października zaprezentowała się komisji konkursowej w akcji bezpośrednio w siedzibie firmy.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Zetor Forterra w finale Tractor of the Year 2017

Konkurs jest ogłaszany corocznie a w tegorocznej, jubileuszowej 20-tej edycji, FORTERRA HD walczy o czołowe miejsce z najbardziej znanymi producentami ciągników na świecie.
 
- To ważne wydarzenie jest dla nas wyjątkową okazją do zaprezentowania walorów maszyn ZETOR specjalistom z całej Europy. FORTERRA już teraz należy do siedmiu najlepszych ciągników, co jest dla nas zaszczytem. Wierzymy, że przekona jury o swoich możliwościach również w finale i że odniesie sukces - mówi Margaréta Víghová, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej ZETOR TRACTORS a.s.
 
Walory maszyn ocenia fachowe jury złożone z 25 renomowanych dziennikarzy z czołowych czasopism rolniczych z 23 krajów europejskich. Do głównych kryteriów oceny należą możliwości maszyny, wyposażenie, innowacyjność i design.
 
Konkurs ma kilka rund. Pierwsza runda odbyła się na wiosnę, kiedy każdy z uczestników prezentował maszynę przed jury, które następnie wybrało finalistów w każdej z trzech kategorii konkursowych. Ciągnik FORTERRA HD 140 został nominowany do finału w kategorii Ciągnik roku 2017. Teraz finalistów czeka praktyczny pokaz możliwości maszyn podczas pracy w terenie.
 
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 9 listopada w Bolonii we Włoszech w ramach Międzynarodowych Targów Rolniczych EIMA. Ciągnik FORTERRA HD już w przeszłości zdobył wyróżnienie Złoty Sierp i Złoty Kłos na wystawach Ziemia Żywicielka (RC) i Agrokomplex (RS).
 
FORTERRA HD z rozwiązaniem emisyjnym STAGE IV/TIER 4F
 
FORTERRA HD należy do najwyższych modeli linii modelowej FORTERRA, przynosi wysoką moc (od 127 do 147 koni), ma masywniejszą konstrukcję, amortyzowaną oś i wielofunkcyjny panel do obsługi.
 
FORTERRA HD dysponuje oszczędnymi silnikami ZETOR z 16-zaworową głowicą, które są dziełem własnego rozwoju i produkcji a spełniają normę emisyjną Stage IV/Tier 4F. Silniki mają dobre przyspieszenie i łatwo uruchamiają się w niskich temperaturach. Wyniki niezależnych testów Uniwersytetu Mendla w Brnie, w Republice Czeskiej, potwierdziły, że silniki z rozwiązaniem emisyjnym STAGE IV przynoszą niższe zużycie paliwa w porównaniu z silnikami poprzedniej generacji, a mianowicie o 15–20% w zależności od wykonywanej pracy.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!

  Już w ten weekend, od 27-28 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2017. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości...
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017

  We wrześniu 2017 zarejestrowano 1039 sztuk nowych ciągników, to o 251 sztuk więcej niż przed miesiącem, ale mniej o 270 sztuk niż w sierpniu 2016 roku (wzrost o 20,4%).
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl