| Autor: dittaseria

Wagi samochodowe i hale stalowe w ofercie DITTA-SERIA

DITTA-SERIA to specjalistyczna firma stalowo-budowlana. Główne sektory produkcji firmy Ditta-Seria to konstrukcje stalowe hal i wagi samochodowe.

Nasza firma na rynku jest już od 20 lat, zajmujemy się produkcja wag samochodowych jak i również konstrukcji stalowych - mówi przedstawiciel firmy Dariusz Widalski Ditta-Seria
 
Ditta-Seria zajmuje  jedną z wiodących pozycji na rynku Polskim w obszarze budowy hal stalowych, realizując inwestycje zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że firma Ditta-Seria projektuje i wykonuje konstrukcje stalowe hal, oferując obiekty, które są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami oraz spełniają wysokie wymagania inwestorów.
 
W ofercie producenta są hale stalowe o ciężkich konstrukcjach, typowych dla przemysłu.  Lekkie konstrukcje stalowe, popularne w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw oraz hale modułowe, które ze względu na swoją praktyczność znajdują coraz więcej zastosowań. Nowością w ofercie firmy są ściany oporowe do nasypu zboża. Ściany te, są zamykane. Mogą być obłożone blachą trapezową, bądź też płytą warstwową w zależności od potrzeb klienta.

Umożliwiają nasyp zboża do maksymalnie czterech metrów. Kompleksowa obsługa z pominięciem podwykonawców, sprawia iż wszystkie etapy produkcji oraz montażu hal stalowych są realizowane w terminie i z najwyższą dokładnością.
 
Ditta-Seria należy też do grona liderów w zakresie produkcji i montażu wag samochodowych i przemysłowych. Setki zamontowanych wag samochodowych w całej Polsce świadczą o jakości oferowanych przez firmę urządzeń. Oferowane przez Ditta-Seria wagi charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Zbudowane są według najnowszych technologii i oparte na własnych systemach technicznych. Przeznaczone są do ważenia samochodów i innych pojazdów kołowych. Zaprojektowane do używania w ciężkich warunkach przemysłowych. Wagi spełniają wymagania Głównego Urzędu Miar oraz OIML i służą do rozliczeń handlowych w III klasie dokładności. Po instalacji waga jest legalizowana i cechowana przez właściwy Urząd Miar. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania procedury zgodności WE, co umożliwia nam legalizowanie wag zgodnie z przepisami istniejącymi na rynku Unii Europejskiej
 
Mówi przedstawiciel firmy Dariusz Widalski Ditta-Seria: oferowane przez nas wagi samochodowe mogą być stalowe, lub betonowe.  W naszej ofercie znajdują się również małe wagi paletowe.  Wszystkie wagi samochodowe wyposażamy w wysokiej klasy czujniki tensometryczne renomowanych firm światowych.
 


Tagi:
źródło: