| Autor:

Rolnicy w sieci

W Internecie szukają porad, cenników, wniosków, informacji oraz rozrywki.

 

Już prawie 40 procent rolników ma podłączony Internet i korzysta z niego systematycznie. Jak sami zgodnie twierdzą, to dla nich bardzo duże ułatwienie.

 

Większość informacji dotyczących nowych przepisów cen itd. pojawia się w pierwszej kolejności właśnie w internecie. Wiele firm zajmujących się dystrybucją usług internetowych zauważyło, że zainteresowanie rolników Internetem jest coraz większe. Dlatego też powstają coraz to nowsze portale rolnicze.

 

Jednak zainteresowanie potencjalnego czytelnika nie jest łatwe. Liczy się przede wszystkim aktualna, rzetelna informacja, na której mieszkaniec wsi oprze swoje zaufanie. Oprócz wyszukiwanych wiadomości na temat gospodarstw rolnych itp. rolnicy coraz częściej zaglądają na strony i portale rozrywkowe.

 

Jednymi z najczęściej odwiedzanych są również portale społecznościowe oraz strony internetowe, na których jest szansa odnalezienia swojej drugiej połowy.

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!