| Autor: mikolaj

Dożynki CLAAS

W dniach 27 i 28 sierpnia 2016 r. w Niepruszewie odbędą się Dożynki organizowane przez firmę CLAAS. Wydarzenie to będzie miało zarówno charakter teoretyczno-edukacyjny, jak i praktyczny oraz rozrywkowy.

Dożynki CLAAS

W ostatni weekend sierpnia w głównej siedzibie CLAAS Polska, w Niepruszewie k/Buku, przy ul. Świerkowej 7, w godzinach od 8:30 do 18:00, odbędzie się impreza targowa wieńcząca żniwa 2016. Wydarzenie to poprowadzi prezenterka Marta Manowska - gospodarz polskiej edycji „Rolnik szuka żony”.

Podczas spotkania prezentowane będą nowości produktowe firmy CLAAS. Rolnicy będą też mogli zajrzeć za kulisy firmy CLAAS Polska i przekonać się jak teoria przeradza się w praktykę. Na terenie imprezy wyeksponowany zostanie jubileuszowy 50-tysięczny model kombajnu LEXION.

W programie każdego dnia zaplanowano m. in.:

- Prezentację nowości CLAAS
,

- Prezentację polową maszyn Partnerów wraz z ciągnikami CLAAS
,

- Instruktaże z posprzedażowej obsługi maszyn,


- Panele informacyjno-dyskusyjne, m.in. najnowsze informacje dotyczące programów unijnych dla rolników; nowoczesne rozwiązania precyzyjnego rolnictwa,

-
Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w postaci: dzisięciu ciągników CLAAS na 150 mth, czterech dwuosobowych wycieczek do Francji, w ramach których zaplanowano zwiedzanie fabryki ciągników CLAAS, wyścig 24h Le Mans, kabaret Moulin Rouge i zwiedzanie Wieży Eiffla, dziesięciu voucherów na zakupy w sklepie CLAAS o wartości 1000 PLN.

Na imprezie swoje koncerty zagrają Czadoman i MIG.Tagi:
źródło: