AKTUALIZACJA:
| Autor: serafin

Podnośniki koszowe w atrakcyjnym leasingu. Pracuj swobodnie na 16 metrach.

Firma Leguan Lifts powstała w 1991 roku jako część grupy AVANT. Leguan był pierwszym producentem, który w 1994 wprowadził na rynek samobieżne pomosty robocze wyposażone w wysięgniki – obecnie powszechnie nazywanymi „spider lifts”.

Podnośniki koszowe w atrakcyjnym leasingu. Pracuj swobodnie na 16 metrach.

Podnośniki koszowe Leguan

Leguan od samego początku wykorzystuje wiedzę ekspercką Avant Techno w zakresie budowy kompaktowych ładowarek kołowych z hydraulicznym układem przeniesienia napędu. Dzięki swojej uniwersalności, niezawodności, zdolnościom manewrowym oraz przyjazności dla użytkownika spowodował nie tylko przełom na rynku, ale też zgromadził wielu zwolenników.

Leguan to przyjazne w obsłudze, wytrzymałe i niezwykle wydajne podnośniki koszowe. Fińska firma w swojej ofercie posiada kilka modeli platform: od małego modelu Leguan 50 – jedyny na rynku podnośnik, który można zainstalować do mini ładowarki za pomocą szybkozłącza – przez model przeznaczony do lekkiego profesjonalnego użytku, aż do większych i mocniejszych modeli 130 czy 160.

Warto pomyśleć o leasing na maszyny rolniczeW zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie dobrać urządzenia, które spełnią Państwa wymagania i pozwolą cieszyć się niezawodnością i wysokim komfortem pracy podczas codziennego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
Tagi:
źródło: