Szkolenie internetowe dla LGD "Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej"

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu warsztatowym online pod nazwą "Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej". Głównym celem organizowanego szkolenia jest nabycie przez uczestników wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny budowania markowego produktu turystyki wiejskiej, jego sieciowania i promocji.

Szkolenie internetowe dla LGD

W szkoleniu mogą brać udział osoby wskazane przez lokalną grupę działania.

Każda LGD może wskazać dowolną liczbę uczestników z obszaru swojego działania. Szkolenie kierowane jest szczególnie dla przedstawicieli LGD, którzy zajmują się turystyką wiejską na obszarze wdrażania LSR, przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, LOT, samorządów terytorialnych, instytucji kultury, a także właścicieli gospodarstw agroturystycznych i innych usługodawców w dziedzinie turystyki.
 

Czas trwania szkolenia wynosi 25 godzin lekcyjnych i będzie podzielony na cztery moduły samokształceniowe wsparte forum, indywidualnymi konsultacjami za pośrednictwem internetu oraz godzinnym czatem z udziałem autorów modułów.
 

Opłata za udział w szkoleniu obejmująca materiały samokształceniowe, udział w forum, czacie, wystawienie i wysyłkę zaświadczeń, wynosi:
- w przypadku zgłoszenia przez LGD dwóch i więcej uczestników 240 zł/os,
- w przypadku zgłoszenia jednego uczestnika 280,00 zł/os..
 

Warunkiem zakwalifikowania na szkolenie jest przesłanie przez biuro LGD karty zgłoszenia uczestnictwa dla każdego uczestnika, informacji o uczestniku oraz danych do faktury (do pobrania poniżej) w terminie do 21 maja 2012 roku pocztą, fax, lub e-mail (skan)na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie; ul.Meiselsa1; 31 - 063 Kraków, fax: (12) 424 05 05; e-mail: j.nowakowska@cdr.gov.pl

 

Faktura za szkolenie zostanie przesłana po jego zakończeniu.
Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na 28 maja 2012 roku.

 

Przed rozpoczęciem szkolenia wszyscy zgłoszeni uczestnicy otrzymają drogą e-mail szczegółowy przewodnik użytkownika na podstawie którego każdy bez problemu zaloguje się na naszej platformie.
 

Do pobrania:
 

Program szkolenia
Harmonogram zajęć
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Informacja o uczestniku
Dane do faktury

 

Osoby do kontaktu:
w sprawach merytorycznych: dr Leszek Leśniak
tel. (12) 424 05 03; e-mail: l.lesniak@cdr.gov.pl

 

w sprawach rekrutacji i organizacji: Jadwiga Nowakowska
tel. (12) 424 05 25; e- mail: j.nowakowska@cdr.gov.pl
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!