Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
„Produkty razowe każdego dnia!”

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podsekretarz stanu Andrzej Butra uczestniczył w konferencji prasowej „Produkty razowe każdego...

Podsekretarz stanu Andrzej Butra uczestniczył w konferencji prasowej „Produkty razowe każdego dnia”, zorganizowanej przez Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


„Dobrze, że rusza kampania promocyjna, gdyż powinniśmy powrócić do jeszcze jednej, niestety dziś chyba zapomnianej, kwestii szacunku dla chleba. Kiedyś był on niemal powszechny, obecnie zbyt dużo pieczywa się marnuje. Mam nadzieję, że mówiąc o walorach np. pieczywa pełnoziarnistego będziemy także zwracali uwagę również na ten aspekt” – powiedział podsekretarz stanu zwracając się do uczestników konferencji.
 

Dzisiejsze spotkanie to promocja zdrowego żywienia prowadzona dzięki Funduszowi Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych, jednemu z funduszy promocji powstałych 1,5 roku temu.
 

„Ten tradycyjny bochen jest nie tylko symbolem dożynek, ale w mojej opinii jest on zdecydowanie najlepszym symbolem polskiej żywności, która kojarzy się z najwyższą jakością, wielowiekową tradycją kulinarną i najlepszymi smakami oraz zapachami, tymi z lat dziecinnych” – podkreślił wiceminister.
 

Zwrócił on także uwagę, że „po okresie przemysłowego wypieku pieczywa zaczynamy wracać do naszych najlepszych tradycji i już obserwujemy całą gamę tradycyjnych wyrobów piekarskich”.

 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl