Materiał siewny którego możesz być pewny ! Centrala Nasienna - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2018-12-11

Osoba kontaktowa: Kamil Ograbek

Adres: woj. dolnoslaskie,
Nasielska, Pułtusk 06-100, Pułtusk

Strona WWW:

cena: 1600 PLN

Tagi: materiał, siewny, kupię, trawy, trawa, pastwiskowa, łąkowa, kośna, pszenżyto, pszenica, ozime, jare, siewy, siewna, nasiona c1, tybalt, arabella, harenda, telimena, ostka, oścista, kandela, dublet, mazur, mamut, owies, gorch, KWS

Szczegóły ogłoszenia

Firma działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

 

Naszą główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż materiału siewnego zbóż, motylkowych, traw, sadzeniaków ziemniaka oraz innych nasion rolniczych. Współpracujemy z największymi przedsiębiorcami na terenie całego kraju, jak również z partnerami zagranicznymi. W ostatnich latach uwzględniając zmieniającą się sytuację na rynku, wprowadziliśmy konfekcjonowanie nasion w/w gatunków oraz mieszanek traw gazonowych i pastewnych. 

 

Prowadzimy także handel zbożami konsumpcyjnymi i paszowymi. Przedsiębiorstwo nasze zawiera umowy kontraktacyjne na terenie województwa mazowieckiego, lubuskeigo, zachodnipomorskiego i lubelskiego, co daje nam możliwość pozyskania wysokiej jakości kwalifikowanego materiału siewnego.

 

W ostatnich latach firma przeszła gruntowną modernizację budynków biurowo-magazynowych. Przedsiębiorstwo ciągle poszerza sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej, podejmuje działalność z poza branży nasiennej świadcząc m.in. usługi transportowe.

 

Formularz kontaktowy