Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Dodano: 2018-03-27, komentarzy: 0
Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Start: 2018-06-23 09:00:00

Koniec: 2018-06-24 16:00:00

Gdzie: PODR w Szepietowie


Wystawy w Szepietowie zawsze wyróżniały się imponującą frekwencją, rekordową liczbą wystawców, atrakcyjnością wykładów i wspaniałą atmosferą. Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolniczej.

Kilkuset wystawców krajowych i zagranicznych, ponad tysiąc zwierząt hodowlanych, dwa dni wypełnione pokazami, konkursami, spotkaniami edukacyjnymi i handlowymi – tak przedstawia się program Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym - największego w północno-wschodniej Polsce wydarzenia branży rolniczej. Wystawa odbędzie się 24 i 25 czerwca 2017 r. w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Hodowcy wystawią do konkursu swoje najlepsze zwierzęta, a wystawcy zaprezentują bogatą ofertę targową.

Podczas Wystawy można będzie podziwiać najpiękniejsze okazy: bydła ras mlecznych i mięsnych, koni, owiec, drobiu i królików.

Jak zwykle niezwykle widowiskowo zaprezentują się konie. Nie zabraknie również cieszących oko szynszyli, królików i ptactwa ozdobnego. Łącznie będzie ponad 1000 zwierząt, najlepszych przedstawicieli swoich ras. Sobotnia wycena zwierząt wyłoni superczempionów, czempionów i wiceczempionów.
 


Tagi powiązane z tym hasłem:
zwierzęta, wystawa rolnicza, wystawa, rolnictwo, wystawa zwierząt


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść