VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznaj i Regionalnej NATURA FOOD

Dodano: 2015-01-29, komentarzy: 0
VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznaj i Regionalnej NATURA FOOD

Start: 2015-10-02 10:00:00

Koniec: 2015-10-04 18:00:00

Gdzie: Łódź


Najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 
Targi NATURA FOOD są najwieksza imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym. To także idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na rynku.

Rokrocznie w imprezie uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających: miłośników bioproduktów, ekożywności, produktów regionalnych i tradycyjnych oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Ponad 50% odwiedzających stanowią przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności. Wśród zwiedzających to wydarzenie liczną grupę stanowią również konsumenci z Łodzi, regionu i Polski.
 
Kluczową korzyścią udziału w targach NATURA FOOD jest nawiązanie współpracy biznesowej z kontrahentami z branży (aspekt B2B), a także możliwość dotarcia do bardzo dużej grupy klientów ostatecznych (aspekt B2C). Dlatego podejmujemy liczne działania, aby w ramach NATURA FOOD odbywało się jak najwięcej spotkań B2B, konferencji oraz specjalistycznych szkoleń.  W 2015 roku w trakcie targów odbędą się:
 
II Forum EKObranży - poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności
IV Akademia Biokuriera i BIObiznes Forum – cykle seminariów, szkoleń i prezentacji dla producentów produktów ekologicznych, lokalnych i tradycyjnych oraz właścicieli i pracowników sklepów.
Forum Bioróżnorodności – seminaria dla rolników dot. istoty dawnych odmian roślin uprawnych i rasy zwierząt gospodarskich.

Targom jak zawsze, będzie towarzyszył konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia. Zwycięzca otrzyma Złoty Medal NATURA FOOD 2015.


Tagi powiązane z tym hasłem:
dystrybutorzy żywności, branży eko żywności, NATURA FOOD, Targi Żywności Ekologicznaj i Regionalnej, ekożywności, żywność, rolnicy, produktom regionalnym i tradycyjnym, bioproduktom, producenci, przetwórcy, Łódź, Międzynarodowe Targi Łódzkie, stylu eko


Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Tytuł
Treść