| Autor: AGRIMET

Agrimet zaprezentował bronę talerzową 8 metrową

Prezentowana przez Agrimet brona talerzowa ma 8 m szerokości. Jest to maszyna składana. Boczne ramiona się składają, jest to maszyna na kołach z dodatkowo doczepianym wałem, który umożliwia bardzo łatwą i wydajną pracę na polu.

Firma Agrimet, która od niedawna jest obecna na polskim rynku maszyn i pojazdów rolniczych zaprezentowała swoją ofertę podczas Mazurskiego Agro Show w Ostródzie.
 
 
Mówi Pani Mariola Czuryszkiewicz, Dyrektor Generalna Agrimet Sp. z o.o.: dzięki fantastycznemu zespołowi pracowników udało nam się opracować pierwszą maszynę. Stale ją udoskonalamy i współpracujemy z projektantem. Przy konstruowaniu kolejnych maszyn współpracujemy z naukowcami z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
 

Prezentowana przez Agrimet brona talerzowa  ma 8 m szerokości. Jest to maszyna składana. Boczne ramiona się składają, jest to maszyna na kołach z dodatkowo doczepianym wałem, który umożliwia bardzo łatwą i wydajną pracę na polu. Produkowana będzie także w kilku innych wersjach. Docelowo firma będzie posiadała w swojej ofercie zarówno duże, jak i małe brony talerzowe, dopasowane dla potrzeb dużych, średnich oraz małych gospodarstw rolnych.
 
W ofercie  firmy jest również agregat Multi-Cut. Jest to duża maszyna od 8 m szerokości.
Plany firmy Agrimet zakładają w najbliższym czasie wejść na rynek z małym urządzeniem do zbierania kamieni, przydatnym w szczególności np. w regionie warmińsko-mazurskim.
 
 
Jesteśmy młodą firmą, dopiero rozpoczynamy swoją działalność. Chcemy produkować produkt typowo polski, wykonany z najlepszej jakości materiałów. Nawiązaliśmy współpracę z dostawcami doskonałej jakości stali. Nasza maszyna, ma być wytrzymała i bezawaryjna. Nie odbiegająca swoją jakością  techniczną i technologiczną od maszyn oferowanych przez znanych producentów zachodnich. Uważam, że dzisiejsza polska myśl technologiczna, aktualny rozwój, pozwala nam na zaoferowanie takiego produktu - dodaje Mariola Czuryszkiewicz z firmy Agrimet.
 


Tagi:
źródło: