Punkty Informacyjne ARIMR

Od 1 września w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencji działają Punkty Informacyjne ARiMR.

Punkty Informacyjne ARIMR

Ich podstawowym zadaniem jest udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o instrumentach wsparcia oferowanych przez Agencję, m.in. takich jak: płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Program Operacyjny „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, pomoc krajowa i inne.
 

- By móc skorzystać z pewnych programów wsparcia, rolnik musi mieć nawet kilka miesięcy na przygotowanie kompletnej dokumentacji. W punkcie dowie się, kiedy planowany jest nabór wniosków na interesujące go działanie, wymaganiach, jakie wnioskodawcy stawiają przepisy prawa oraz wysokości dofinansowania – wyjaśnia prezes ARiMR Daniel Obajtek. Dodaje, że im większa wiedza beneficjentów, tym bardziej efektywne wydawanie przez nich otrzymanych pieniędzy.
 

Punkty Informacyjne ARiMR są jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów. Są otwarte w godzinach urzędowania Agencji. Do kontaktu bezpośredniego z osobami odwiedzającymi te punkty została wyznaczona  i przeszkolona kadra pracowników posiadająca szeroką wiedzę i doświadczenie na temat wdrażanych programów. Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!