| Autor: kkj6

Ponad 5 miliardów złotych do rozdysponowania

Wsparcie na modernizację gospodarstw rolnych otrzyma tylko połowa ubiegających się. Jednakże w całej Polsce złożonych wniosków jest 35 tysięcy.

Ponad 5 miliardów złotych do rozdysponowania

Mimo że kwota jaka będzie przeznaczona na dofinansowanie rolników jest ogromna to niestety nie dla wszystkich wystarczy. Najwięcej środków finansowych potrzebne jest w województwie podkarpackim.


Ci, którzy otrzymują dofinansowanie mają szansę na zakupienie sprzętu rolniczego, na który w normalnych warunkach nie byłoby ich stać. Polska wieś potrzebuje modernizacji i dlatego też każdy kto prowadzi gospodarstwo rolne wie ile pracy, zaangażowania oraz środków pieniężnych trzeba włożyć w opłacalność produkcji.


Rolnicy są bardzo otwarci na nowe technologie, bo mają świadomość, że ten zakupiony sprzęt często ułatwi im prace oraz zaoszczędzi mnóstwo czasu. Ci, którzy otrzymują takie środki i tak mogą mówić o dużym szczęściu.Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!