Kategorie
Poznaj produkty
-
2014-06-20
-
Adapter do kukurydzy EMH 6
2013-07-03 -
DEUTZ - szyba boczna
2011-12-13 -
Checchi & Magli - Sadzarki do warzyw - Tex
2011-09-29
Umowy podpisane – rybacy czekają na pieniądze
120 milionów złotych do rozdysponowania.
23 listopada rybacy podpisali umowy w sprawie unijnych funduszy. W pierwszej kolejności środki finansowe otrzymają rybacy śródlądowi.
W konkursie wzięły udział 44 grupy rybackie, ale zaledwie 26 z nich zostało wyłonionych przez Ministerstwo Rolnictwa.
Polska otrzymała aż 40 procent spośród środków finansowych przeznaczonych na wszystkie kraje europejskie. W związku z tym, tak ogromna suma musi być rozdysponowana bardzo skrupulatnie. Otrzymane z tego tytułu pieniądze mogą zostać zainwestowane np. w zmodernizowanie hodowli czy agroturystykę.
Jeżeli pieniądze zostaną zagospodarowane z wyczuciem, to jest duża szansa na rozwój rybołówstwa w Polsce. Każdy z laureatów może otrzymać sumy w wysokości od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych.
