Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Wniosek w wersji elektronicznej w ramach działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom"

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 15 maja 2014 r. Oddziały Regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa...

W dniu 15 maja 2014 r. Oddziały Regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom". Wsparcie to jest finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Aby uprościć gospodarzom złożenie wniosków o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" Agencja przygotowała taki wniosek w wersji elektronicznej, która umożliwia jego szybkie i poprawne wypełnienie oraz zapisanie wprowadzonych danych. Młody rolnik wypełnia taki wniosek, drukuje go oraz, aby nie utracić informacji w nim zawartych, może go również zapisać np. na płycie CD/DVD. To duże ułatwienie dla rolników, bo w przypadku konieczności dokonania poprawek czy uzupełnień nie trzeba od nowa wypełniać całego wniosku, tylko wystarczy dokonać zmian w konkretnym miejscu w zapisanym wcześniej dokumencie.

Poznaj najważniejsze informacje dotyczące wsparcia dla młodych rolników

W Oddziale Regionalnym wystarczy złożyć wniosek w wersji papierowej, trzeba tylko pamiętać o tym, aby go podpisać. Zachęcamy jednak do dostarczania wraz z wydrukowanym wnioskiem także jego wersji elektronicznej zapisanej np. na płycie CD/DVD. Pozwoli to, po sprawdzeniu przez pracownika ARiMR zgodności obu wersji, na zaimportowanie danych zawartych w elektronicznym wniosku do systemu informatycznego Agencji, co znacznie przyspieszy i usprawni dalszą weryfikację takiego dokumentu.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl