| Autor: MEGA

Firma Mega na Mazurskim Agro Show

Wózek do naczep ciężarowych Mario 2 i naczepa aluminiowa MEGA LIGHT 3 to modele w szczególności przeznaczone na potrzeby branży rolniczej.

Marka MEGA od kilkunastu lat jest uznawana w naszym kraju i za granicą za jednego z czołowych polskich producentów naczep samowyładowczych (wywrotek), pojazdów do transportu drewna oraz osi jezdnych do naczep i przyczep.
 
MEGA, od 2017 r. wchodzi w skład grupy BENALU, lidera w projektowaniu i tworzeniu przemysłowych pojazdów do transportu drobnicowego. Firma oferuje szeroką gamę pojazdów „stalowych” i „aluminiowych”, w tym uniwersalne, o dużych objętościach, umożliwiające transport materiałów sypkich (silosy), naczepy z ruchomą podłogą czy pojazdy intermodalne (kombinowane).

Zobacz ofertę dla rolnictwa firmy - Mega w Gospodarz.pl

 
 
Mówi Pani Ewelina Neska, Kierownik działu marketingu w firmie Mega: W Ostródzie prezentujemy dwa pojazdy. Pierwszym z nich jest unowocześniony wózek rolniczy MARIO,  jest to wózek do naczep ciężarowych wykorzystywany jako wielofunkcyjny pojazd tylko do ciągnika rolniczego, lub pełniący funkcję łącznika między ciągnikiem rolniczym a naczepą. Prezentujemy również naczepę aluminiową MEGA LIGHT 3, te modele w szczególności przeznaczone są na potrzeby branży rolniczej.
 

Przyczepy firmy Mega objęte są trzyletnią gwarancją na zabudowę oraz na konstrukcje stalowe i aluminiowe.  W ofercie firmy Mega znajdują się zarówno pojazdy lekkie, aluminiowe jak i pojazdy stalowe.
 
 
Przedsiębiorcy starają się zredukować koszty. MEGA wychodzi tym potrzebom naprzeciw, przede wszystkim starając się obniżyć masę własną pojazdu. Ponadto, nawet wersje podstawowe naszych naczep, przyczep i wózków rolniczych są bogato wyposażone. Nasza firma stale się rozwija i modyfikuje swoje pojazdy. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby pojazdy coraz bardziej spełniały wymagania naszych klientów - dodaje Ewelina Neska.
 


Tagi:
źródło: