| Autor: redakcja

Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych i nie tylko

System SolarEdge oferuje gotowe rozwiązanie mające na celu optymalizację mocy. Optymalizatory mocy, każdy moduł jest wyłączony z szeregu i produkuje odrębnie energię elektryczną.

Na rodzimym rynku usługowym jest już sporo firm oferujących usługi w zakresie sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych. Jedną z wiodących firm wdrażających nowoczesne technologie w Polskich domach jest Ergos - firma dostarczająca i montująca sprawdzone, dobrej jakości instalacje fotowoltaiczne, w atrakcyjnych cenach.
 
 
Mówi Pan Dawid Szwagierek z firmy Ergos: nasza firma mieści się w województwie kujawsko-pomorskim w Brodnicy. Działamy na rynku fotowoltaiki od  czterech lat. Na chwilę obecną skupiamy się na sektorze przemysłowym i rynku Agro. Naszą ofertę kierujemy  głównie do gospodarstw rolnych.
 

System SolarEdge oferuje gotowe rozwiązanie mające na celu optymalizację mocy.  Optymalizatory mocy, każdy moduł jest wyłączony z szeregu i produkuje odrębnie energię elektryczną. Wszystko to sprawia, że na chwilę obecną SolarEdge dostarcza najlepsze inwertery, czyli serce systemu, które przesyła prąd na bieżące zużycie naszego domu, czy gospodarstwa.
 
 
Oferujemy przede wszystkim sprawdzone technologie i rozwiązania. Montujemy między innymi moduły europejskich producentów, takich jak: Sharp, Longi, Exe Solar. Montujemy  inwertery SolarEdge - obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku. Co więcej, jesteśmy firmą która współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu dofinansowania, wynoszącego nawet 40% kwoty głównej inwestycji - dodaje Pan Dawid Szwagierek.


Tagi:
źródło: