Nadanie Sztandaru Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

W dniu 30 sierpnia 2018 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadał Sztandar Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
Niecodziennej uroczystości towarzyszyło wbicie pamiątkowych gwoździ.

Prezes Kasy Pan Adam Wojciech Sekściński, złożył podziękowania Ministrowi Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu za ufundowanie sztandaru i wręczenie go KRUS.To dla działającej już 27 lat instytucji niebywały prestiż, jednoczy ludzi, a także jest powodem dumy.
 
- Już nawet sama symbolika tego Sztandaru Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w służbie rolnikom mówi o naszej misji, o tym, co robimy, czym się zajmujemy, w jaki sposób pracujemy, bo tak naprawdę nasza praca jest to służba. Służba na rzecz rolników, ubezpieczonych świadczeniobiorców, ale służba na rzecz państwa - podkreśla Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Adam Wojciech Sekściński.
 
 
Zaproszeni goście mogli też zapoznać się z historią Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dzięki wystawie towarzyszącej wydarzeniu.
 
Poświęcenie sztandaru odbyło się w trakcie uroczystych obchodów Dożynek Państwowych w Częstochowie na Jasnej Górze, podczas Mszy Świętej Dożynkowej.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!