Nadanie Sztandaru Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

W dniu 30 sierpnia 2018 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadał Sztandar Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Niecodziennej uroczystości towarzyszyło wbicie pamiątkowych gwoździ.

Prezes Kasy Pan Adam Wojciech Sekściński, złożył podziękowania Ministrowi Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu za ufundowanie sztandaru i wręczenie go KRUS.To dla działającej już 27 lat instytucji niebywały prestiż, jednoczy ludzi, a także jest powodem dumy.
 
- Już nawet sama symbolika tego Sztandaru Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w służbie rolnikom mówi o naszej misji, o tym, co robimy, czym się zajmujemy, w jaki sposób pracujemy, bo tak naprawdę nasza praca jest to służba. Służba na rzecz rolników, ubezpieczonych świadczeniobiorców, ale służba na rzecz państwa - podkreśla Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Adam Wojciech Sekściński.
 
 
Zaproszeni goście mogli też zapoznać się z historią Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dzięki wystawie towarzyszącej wydarzeniu.
 
Poświęcenie sztandaru odbyło się w trakcie uroczystych obchodów Dożynek Państwowych w Częstochowie na Jasnej Górze, podczas Mszy Świętej Dożynkowej.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!