X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci KRUS: etap centralny

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” wkroczyła w etap centralny

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci KRUS: etap centralny
Tegoroczna edycja poświęcona była sposobom zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwach rolnych. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, a współorganizatorami są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 
Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik powołała Centralną Komisję Konkursową, złożoną z przedstawicieli KRUS – głównego organizatora oraz współorganizatorów tego przedsięwzięcia.
 
Ocenianych jest 96 prac laureatów etapów wojewódzkich Konkursu.
 
Ogółem do Konkursu zgłoszono 57 569 prac z 4 118 szkół podstawowych, tj. o niemal 8 000 prac więcej, niż w ubiegłym roku. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Kasy po zakończeniu prac Komisji. Decyzja w sprawie organizacji uroczystego podsumowania Konkursu zostanie podjęta w późniejszym czasie.”

Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Redakcja Gospodarz.pl Patronuje X Ogólnopolskiemu Konkursowi Plastycznemu dla Dzieci organizowanego przez KRUS.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!