Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bank BGŻ BNP Paribas liderem w udzielaniu kredytów preferencyjnych

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W 2014 r. Bank BGŻ BNP Paribas udzielił (za pośrednictwem dawnego Banku BGŻ) kredytów...

W 2014 r. Bank BGŻ BNP Paribas udzielił (za pośrednictwem dawnego Banku BGŻ) kredytów preferencyjnych dla rolników o wartości 594,6 mln zł, co plasuje go na pierwszym miejscu wśród banków oferujących tego typu kredyty – wynika z danych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za 2014 rok.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Kredyty prefrencyjne w Banku BGŻ BNP Paribas

Dane zawarte w sprawozdaniu ARiMR za 2014 r. pokazują, że dawny BGŻ, obecnie Bank BGŻ BNP Paribas jest liderem pod względem wartości udzielonych kredytów preferencyjnych. Wiosną tego roku oferta Banku dotycząca kredytów preferencyjnych dla rolników została również uznana za najlepszą na rynku w konkursie przeprowadzonym przez ARiMR.

- 2014 rok był dla nas zdecydowanie najlepszym pod względem umacniania pozycji rynkowej. Liczba klientów zwiększyła się o 11 proc., a co trzeci kredyt dla agrobiznesu udzielany jest obecnie przez Bank BGŻ BNP Paribas. W pierwszym kwartale 2015 roku nasz udział w rynku kredytów wyniósł ponad 30 proc. – powiedział Bartosz Urbaniak, członek Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. Liczymy, że ten rok będzie równie dobry. Nasza wiedza i doświadczenie w obszarze agrobiznesu, bogata oferta produktowa oraz wieloletnia współpraca z ARIMR predestynują nasz bank do miana lidera rynku Agro – dodał Bartosz Urbaniak.

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje najkorzystniejsze warunki cenowe kredytów preferencyjnych: klient nie ponosi żadnych opłat za jego udzielenie, a marża wynosi tylko 2,48 proc. Obecnie oprocentowanie oferowane klientowi wynosi 3 proc. w skali roku.

Czytaj więcej o kredytach preferencyjnych

Kredyty preferencyjne w większości wykorzystywane są na zakup gruntów rolnych, budowę oraz modernizację budynków oraz zakup maszyn i urządzeń, a także zakładanie plantacji wieloletnich. Z tej oferty mogą korzystać nie tylko rolnicy, ale również firmy z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego.

Oferta kredytów preferencyjnych dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas w całej Polsce.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl