Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bank BGŻ BNP Paribas prezentuje nowy kredyt dla klientów Agro

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas wprowadził do oferty kredyt konsolidacyjny dla klientów, którzy...

Bank BGŻ BNP Paribas wprowadził do oferty kredyt konsolidacyjny dla klientów, którzy prowadzą działalność wytwórczą w rolnictwie, bez względu na formę prawną – rolników indywidualnych, spółek prawa handlowego i spółdzielni produkcyjnych. Oferta skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na refinansowanie zaciągniętych przez klientów zobowiązań w innych bankach, instytucjach finansowych czy Agencji Nieruchomości Rolnych na cele związane z prowadzoną produkcją rolną. Klient, który zdecyduje się na przeniesienie zobowiązań do naszego Banku może wiele zyskać. Przede wszystkim otrzymuje jeden kredyt zamiast kilku dotychczasowych obciążeń, jeden termin spłaty oraz dłuższy okres kredytowania, a przez to  niższe raty. Dzięki temu klient może uporządkować swoje finanse i uzyskać dodatkowe środki na prowadzenie gospodarstwa – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

Konsolidacja zobowiązań może być dokonywana kredytami z oferty Banku BGŻ BNP Paribas: kredytem na finansowanie gospodarstw rolnych Agro Progres przy refinansowaniu kredytów na cele inwestycyjne, kredytem w rachunku bieżącym AGRO EKSPRES oraz kredytem obrotowym RZECZÓWKA w przypadku refinansowania kredytów obrotowych dla dotychczasowych zobowiązań finansujących bieżącą działalność gospodarstwa. Dodatkowo, Bank może sfinansować klientom opłaty związane z wcześniejszą spłatą przejmowanych zobowiązań.


Zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego możliwe jest bez wniesienia wkładu własnego.

Wymaganym zabezpieczeniem jest hipoteka, jeżeli konsolidacja dotyczy zadłużeń finansujących nieruchomości rolne lub gdy zobowiązania są spłacane kredytem Agro Ekspres. W pozostałych przypadkach rodzaj zabezpieczenia jest uzgadniany z klientem. 

W zależności od rodzaju spłacanych zobowiązań, warunki kredytu konsolidacyjnego uzgadniane są indywidualnie. Maksymalna kwota łączna do spłaty może wynieść nawet 4 mln zł, a okres kredytowania do 30 lat.

Do połowy maja br. Bank zaplanował kampanię marketingową w prasie branżowej, na tablicach OOH zlokalizowanych przy rolniczych giełdach towarowych, w sieci bankomatów oraz na portalach rolniczych i w mediach społecznościowych. W materiałach graficznych kampanii został wykorzystany motyw latawca unoszącego się w górę, który symbolizuje różnego rodzaju zobowiązania finansowe  posiadane w gospodarstwie. Przez to nawiązanie Bank podkreśla jedną z głównych zalet tego produktu – przywrócenie lekkości prowadzonego biznesu poprzez przeniesienie wielu zobowiązań do jednego Banku i uzyskaniu jednej, obniżonej raty zamiast kilku dotychczasowych.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl