| Autor: mikolaj

BGŻ BNP Paribas: środki z „500+” wliczamy do zdolności kredytowej

Bank BGŻ BNP Paribas uwzględnia środki pochodzące z programu „Rodzina 500+” w kalkulacji zdolności kredytowej klientów detalicznych. Świadczenie nie jest brane pod uwagę w przypadku kredytów hipotecznych.

BGŻ BNP Paribas: środki z „500+” wliczamy do zdolności kredytowej

Jako jeden z niewielu banków na rynku już od 20 maja uwzględniamy to świadczenie w ocenie zdolności kredytowej przy udzielaniu wszystkich kredytów dla klientów detalicznych, z wyjątkiem kredytów hipotecznych – powiedział Francois Benaroya, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. – Mamy nadzieję, że wielu klientów skorzysta z naszej oferty zarówno w zakresie składnia wniosków, jak również z szerokiej oferty kredytów – dodał Francois Benaroya.

Przypominamy, że Bank BGŻ BNP Paribas oferuje możliwość złożenia wniosku w programie „Rodzina 500+”. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej eBGŻ (dla klientów dawnego Banku BGŻ) lub Pl@Net (dla klientów dawnego BNP Paribas Banku Polska) i kliknąć w moduł Wnioski, a następnie zakładkę „Rodzina 500+”.
System w prosty sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas do przelewania środków z tytułu świadczenia. Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej „Emp@tia” w celu dalszej weryfikacji.

Bank nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku.Tagi:
źródło: