| Autor: mikolaj

Kredyt firmowy do 250 tys. zł w ofercie Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje kredyt firmowy bez prowizji przygotowawczej w wysokości do 250 tys. zł, decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.

Kredyt firmowy do 250 tys. zł w ofercie Banku BGŻ BNP Paribas

Kredyt Biznes Lider

Kredyt Biznes Lider może być przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, inwestycji lub okazji rynkowej wymagającej szybkiego działania. Kredyt dostępny jest bez prowizji przygotowawczej w wysokości do 250 tys. zł, z marżą już od 5 proc. (dotyczy kredytów powyżej 50 tys. zł). Decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.

- Konstruując produkty dla klientów biznesowych staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Wiemy, że dla większości z nich czas to pieniądz, stąd proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać finansowanie na korzystnych warunkach, w szybki sposób i jednocześnie przy ich minimalnym zaangażowaniu. Liczymy, że nasz kredyt będzie wsparciem dla klientów w realizacji ich codziennej działalności - powiedział Marcin Grabiszewski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Produkt charakteryzuje minimum formalności oraz długi okres finansowania bez zabezpieczeń – nawet do 84 miesięcy.

Kredyt Biznes Lider dostępny jest dla klientów biznesowych prowadzących działalność z uproszczoną księgowością (KPiR, ryczałt, karta podatkowa) co najmniej 24 miesiące, a przedsiębiorcy wykonujący wolny zawód przez co najmniej 12 miesięcy.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!