Kredyty dla rolników z niską marżą i bez prowizji. Bank BGŻ BNP Paribas z nową ofertą

Kredyty dla rolników z niską marżą i nawet bez prowizji będą dostępne do końca maja 2018 r. Specjalna oferta obejmuje kredyty udzielane na korzystnych warunkach, takich jak zerowa prowizja i niska, sięgająca nawet 0,99 proc. marża, a także atrakcyjnie oprocentowane lokaty terminowe.

Kredyty dla rolników z niską marżą i bez prowizji. Bank BGŻ BNP Paribas z nową ofertą
– Dla naszych klientów przygotowaliśmy bezkonkurencyjną ofertę kredytów, dzięki którym będą mogli na korzystnych warunkach sfinansować inwestycje, kupić środki do produkcji rolnej czy spłacić zaciągnięte wcześniej pożyczki i kredyty. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy mają nadwyżki środków i chcieliby je ulokować na atrakcyjnych warunkach – mówi Marcin Grabiszewski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas. – Pierwszy kwartał to okres, w którym większość rolników rozpoczyna przygotowania do wiosennych zasiewów, potrzebuje więc finansowania np. na zakup środków obrotowych, modernizację gospodarstwa, zakup nowego sprzętu lub gruntów – dodaje Marcin Grabiszewski. 
 
Kredyt odnawialny Agro Ekspres jest udzielany w rachunku bieżącym na 5 lat z możliwością odnowienia na kolejne okresy. Po jego uruchomieniu, każda wpłata środków będzie zaliczana na spłatę kredytu, co umożliwia jego ponowne wykorzystanie. Kredyt jest dostępny bez prowizji za udzielenie, z niskim oprocentowaniem WIBOR 3M i marżą od 0,99 proc do 3,99 proc., w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia na życie, w zakresie określonym przez Bank. 
 
Kredyty inwestycyjne Agro Progres oraz pożyczka hipoteczna Agro Lider pozwolą z kolei na długoterminowe finansowanie zakupu gruntów, sprzętu lub na sfinansowanie dowolnego celu związanego z prowadzeniem gospodarstwa. Te produkty również można otrzymać bez prowizji w Banku BGŻ BNP Paribas. Z oferty specjalnej mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. 
 
Dodatkowo rolnicy, którzy w okresie promocji dołączą do grona klientów Banku i posiadający nadwyżki środków, będą mieli możliwość ulokowania ich na jedno-, trzy- lub sześciomiesięcznej lokacie terminowej z podwyższonym oprocentowaniem 2,1 proc., bez ograniczenia co do liczby zakładanych lokat.
 
Szczegółowe informacje dotyczące warunków cenowych i warunków skorzystania z promocji dostępne są m.in. w oddziałach Banku oraz na stronie www Banku BGŻ BNP Paribas.


Tagi:
źródło: