| Autor: redakcja12

Nowości Banku BGŻ BNP Paribas w 2017 roku

Bank BGŻ BNP Paribas na 2017 rok przygotował kilka nowości, z których będą mogli skorzystać szczególnie rolnicy zajmujący się produkcją w sektorach mleka, owocowo-warzywnym oraz trzody chlewnej.

Nowości Banku BGŻ BNP Paribas

Wskutek wprowadzenia embarga na polskie produkty przez wschodniego sąsiada, Rosję, Bank BGŻ przygotował dla rolników trzech branż w sektorze agro interesujące oferty będące formą pomocy oraz wsparcia w trudnych sytuacjach rozwoju gospodarczego.

Jedną z takich form pomocy i zarazem dużą nowością na rok 2017, jest stworzenie linii kredytowej na zobowiązania cywilno-prawne, inaczej linii ZCP. - Kredyt tenże jest ośmioletni i w pierwszych dwóch latach jest oprocentowany na poziomie tylko 1%, w pozostałych sześciu latach na poziomie 2,5%. - zaznaczył w rozmowie z nami pan Tadeusz Wójcik, ekspert ds Agro.
Inną możliwością i jednocześnie nowością w tegorocznej ofercie Banku BGŻ BNP Paribas jest kredyt konsolidacyjny. W tym przypadku, Bank BGŻ konsoliduje pozostałe kredyty rolników, które powinny być najlepiej z innych, konkurencyjnych banków.

Jak zaznaczył Tadeusz Wójcik, - Mamy także i stale promocje różnych naszych produktów, m. in. teraz trwa promocja na trzy produkty kredytowe. Zachęcam do najbliższego oddziału Banku BGŻ BNP Paribas. W skali kraju mamy banków, mamy oddziałów bardzo dużo, bo około 500 oddziałów, czyli praktycznie w każdym mieście powiatowym mamy oddział. Ze wstępnych szacunkowych danych przeprowadzonych przez Bank BGŻ, wynika, że z oferty korzysta ponad 30% polskich rolników.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!