Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Nowości Banku BGŻ BNP Paribas w 2017 roku

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas na 2017 rok przygotował kilka nowości, z których będą mogli...

Bank BGŻ BNP Paribas na 2017 rok przygotował kilka nowości, z których będą mogli skorzystać szczególnie rolnicy zajmujący się produkcją w sektorach mleka, owocowo-warzywnym oraz trzody chlewnej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Nowości Banku BGŻ BNP Paribas

Wskutek wprowadzenia embarga na polskie produkty przez wschodniego sąsiada, Rosję, Bank BGŻ przygotował dla rolników trzech branż w sektorze agro interesujące oferty będące formą pomocy oraz wsparcia w trudnych sytuacjach rozwoju gospodarczego.

Jedną z takich form pomocy i zarazem dużą nowością na rok 2017, jest stworzenie linii kredytowej na zobowiązania cywilno-prawne, inaczej linii ZCP. - Kredyt tenże jest ośmioletni i w pierwszych dwóch latach jest oprocentowany na poziomie tylko 1%, w pozostałych sześciu latach na poziomie 2,5%. - zaznaczył w rozmowie z nami pan Tadeusz Wójcik, ekspert ds Agro.
Inną możliwością i jednocześnie nowością w tegorocznej ofercie Banku BGŻ BNP Paribas jest kredyt konsolidacyjny. W tym przypadku, Bank BGŻ konsoliduje pozostałe kredyty rolników, które powinny być najlepiej z innych, konkurencyjnych banków.

Jak zaznaczył Tadeusz Wójcik, - Mamy także i stale promocje różnych naszych produktów, m. in. teraz trwa promocja na trzy produkty kredytowe. Zachęcam do najbliższego oddziału Banku BGŻ BNP Paribas. W skali kraju mamy banków, mamy oddziałów bardzo dużo, bo około 500 oddziałów, czyli praktycznie w każdym mieście powiatowym mamy oddział. Ze wstępnych szacunkowych danych przeprowadzonych przez Bank BGŻ, wynika, że z oferty korzysta ponad 30% polskich rolników.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl