| Autor: redakcja1

BGŻ BNP Paribas: Ostatni rok kredytu bez odsetek

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się promocja kredytu gotówkowego z możliwością uzyskania ostatniego roku spłaty kredytu bez odsetek. Oferta jest skierowana do obecnych, jak i nowych klientów Banku.

BGŻ BNP Paribas: Ostatni rok kredytu bez odsetek

Kredyt bez odsetek w Banku BGŻ BNP Paribas

W trakcie trwania promocji klienci mogą otrzymać kredyt gotówkowy z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem, które zaczyna się już od 4,99 proc. Dodatkowo ci, którzy będą terminowo spłacać raty kredytu, mogą liczyć na oprocentowanie 0 proc. w ostatnim roku spłaty kredytu. Dla większego komfortu klientów oferta została rozszerzona o korzystny pakiet ochrony ubezpieczeniowej.
 
- Zachęcamy do skorzystania z najnowszej oferty kredytu gotówkowego, który może być przeznaczony na dowolny cel. Im wyższa kwota kredytu, tym klient zyskuje niższe oprocentowanie -zaczyna się ono już od 4,99 proc., a prowizja zaledwie od 1 proc. Jest to w tej chwili jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Mamy nadzieje, że w związku ze zbliżającą się wiosną wielu klientów zrealizuje swoje pomysły i potrzeby – powiedział Nicolas Kern, dyrektor Zarządzający Pionem Marketingu i Rozwoju Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!