| Autor: redakcja20

Ładowarka JCB z innowacyjną kabiną serii 3 na Polagra Premiery 2020

Firma Gałkowski podczas Polagra Premiery zaprezentowała ładowarkę JCB model 538-60 z nową kabiną, która ma o 12 procent zwiększona przestrzeń dla operatora.

PPHU Gałkowski od 21 lat jest autoryzowanym dealerem JCB na polskim rynku. W stałej ofercie PPHU Gałkowski posiada ładowarki teleskopowe, ładowarki przegubowe i ciągniki rolnicze. Firma prowadzi również sprzedaż używanych maszyn, a także pojazdów przeznaczonych dla klientów związanych z sektorem rolniczym.
 
Na targach Polagra Premiery 2020, firma Gałkowski prezentuje ładowarkę marki JCB model 538-60, wyposażoną w innowacyjną kabinę serii 3. Nowa kabina w opisywanej ładowarce JCB, to o 12 procent zwiększona przestrzeń dla operatora. Ponadto nowa konstrukcja szyby przedniej, gdzie zamiast dzielonej zastosowano szybę jednoelementową. Dzięki nowej szybie, widoczność z kabiny powiększyła się 14 procent. Znacznie zwiększono również współczynnik odszraniania maszyny. Intuicyjny panel sterowania wewnątrz kabiny, wyposażony w wyświetlacz, dodatkowo ułatwia sterowanie i poprawia komfort oraz wydajność pracy, co już zostało zauważone i docenione przez użytkowników sprzętu marki JCB. - mówi Piotr Cugier przedstawiciel handlowy firmy PPHU Gałkowski.
 
Obok sprzedaży firma Gałkowski prowadzi wynajem sprzętu marki JCB. Park oferowanych maszyn jest systematycznie zwiększany zarówno dla sektora rolniczego jak i budowlanego. 
 
Od marca br. firma Gałkowski planuje otworzyć plac testowy dla oferowanych przez dealera maszyn. Firma działa na terenie Polski zachodniej w promieniu 200 km od głównej siedziby firmy w Rakoniewicach.
 


Tagi:
źródło: