Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu




Nowe władze w Lubuskiej Izbie Rolniczej

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 6 lipca br. odbyło się I Walne Zgromadzenie Lubuskiej Izby Rolniczej V kadencji. Jako...

W dniu 6 lipca br. odbyło się I Walne Zgromadzenie Lubuskiej Izby Rolniczej V kadencji. Jako pierwszy głos zabrał ustępujący prezes LIR Władysław Piasecki, który nie ukrywając wzruszenia podziękował wszystkim za wspólne 19 lat, jakie spędził w strukturach Izby, w większości czasu w funkcji prezesa.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu






Następnie informację z przebiegu wyborów do Lubuskiej Izby Rolniczej przedstawiła dyrektor Małgorzata Pałys, pełniąca również funkcję Przewodniczącej Wojewódzkiej Komisji Wyborczej.

Rola seniora i zarazem prowadzącego posiedzenie do czasu wyboru przewodniczącego przypadła Michałowi Potockiemu, który podziękował W. Piaseckiemu za te wszystkie lata aktywności w Izbie. Przewodniczącym WZ został wybrany Andrzej Kuziemski, natomiast sekretarzem Zbigniew Żywień.

Po przyjęciu protokołu z poprzedniego WZ LIR, 24 delegatów przystąpiło do wyborów. Najpierw wyłoniono przedstawicieli komisji mandatowo – skrutacyjnej w składzie: Tadeusz Swaryczewski przewodniczący oraz Andrzej Matkowski i Stanisław Zator.

W wyniku tajnego głosowania:


Prezesem LIR został Stanisław Myśliwiec

Wiceprezesem:  Stanisław Madej

Członkami Zarządu:  Czesław Hładki,  Alfred Kałużny,  Andrzej Kuziemski

Delegatem do WZ KRIR:  Błażej Szczepanik

Skład Komisji Rewizyjnej:    Piotr Trojanowski – przewodniczący,  Andrzej Babiak – wiceprzewodniczący,  Marzena Dera – sekretarz,  Bronisław Bach – członek,  Marek Grabia – członek.

Po części wyborczej przyszła pora na część oficjalną, na którą licznie przybyli zaproszeni goście z instytucji i urzędów współpracujących z LIR. Podczas tej części przedstawiciele instytucji gratulowali wyboru nowemu prezesowi S. Myśliwcowi, jak również dziękowali za długoletnią współpracę ustępującemu prezesowi W. Piaseckiemu.

Google+


źródło:





Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Złote Kłosy 2016
 • Złote Kłosy 2016

  W dniu 7 października 2016r. w sali kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu odbyła się już IV edycja Lubuskiego Złotego Kłosa. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Elżbieta Anna Polak...
 • Lubuski Złoty Kłos 2016
 • Lubuski Złoty Kłos 2016

  7 października 2016 r. w Pałacu Książęcym w Żaganiu Lubuska Izba Rolnicza organizuje Galę IV edycji Lubuskiego Złotego Kłosa, która będzie okazją do spotkania branży rolnej województwa...
 • XVIII Lubuskie Święto Plonów
 • XVIII Lubuskie Święto Plonów

  Po raz kolejny w strugach deszczu dziękowano lubuskim rolnikom za ich pracę. W 2016 roku Dożynki Wojewódzkie odbyły się w Strzelcach Krajeńskich.
 • Lubuskie Dożynki Diecezjalne 2016
 • Lubuskie Dożynki Diecezjalne 2016

  Diecezjalne Uroczystości Dożynkowe odbyły się zgodnie z tradycją 15 sierpnia, wspólnie z Uroczystościami Odpustowymi ku czci Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, Patronki Diecezji, w Sanktuarium...
 • Święto Pszczoły w Przylepie
 • Święto Pszczoły w Przylepie

  W dniu 6 sierpnia w Zielonogórskim Przylepie Stowarzyszenie Bractwa Pszczelarzy i Bartników Zieli Lubuskiej zorganizowało II Międzynarodowe Święto Pszczoły.




Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl