| Autor: mikolaj

Złote Kłosy 2016

W dniu 7 października 2016r. w sali kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu odbyła się już IV edycja Lubuskiego Złotego Kłosa. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Władysław Dajczak – Wojewoda Lubuski.

Złote Kłosy 2016

Na Galę, poza członkami Rad Powiatowych LIR oraz przedstawicieli instytucji i sponsorów, zaproszonych zostało 31 nominowanych w tegorocznym konkursie. Podczas uroczystości przyznano 10 statuetek, w tym dwie dla firm.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali:

Bronisław Bach, Boguszyniec, powiat gorzowski
Bomafar Sp. z o.o., Dąbrówka, powiat zielonogórski
Bolesław Galent, Jelenin, powiat żagański
Władysława i Grzegorz Grabarek, Nowa Wieś, powiat międzyrzecki
Grzegorz Kacprzyk, Pałck, powiat świebodziński
Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.
Andrzej Spiralski, Stare Kramsko, powiat zielonogórski
Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Handlowe ,,SKR’’ Strzelce Krajeńskie
Wanda i Czesław Towpik, Mycielin, powiat żagański
Wiesława i Ryszard Trybuchowscy, Wielotów, powiat krośnieński


Poznaj sylwetki wszystkich kandydatów do Lubuskiego Złotego Kłosa 2016

Podczas uroczystej Gali, przybyli goście podziwiać mogli występ pary tanecznej ze szkoły tańca Gracja w Zielonej Górze. Bartosz Lech i Kornelia Kopaczyńska zaprezentowali tańce: walc wiedeński, walc angielski, tango i quickstep, pięknie wpisujące się w atmosferę i otoczenie pałacowej sali.

Po ulotnych chwilach tanecznego kroku mistrzowskiej pary, barman Bartek Baranowski przygotował wyśmienite trunki przy wykorzystaniu sztuki flair i komponowania cocktaili. Również uczestnicy Gali mieli sposobność zapoznania się ze sztuką kunsztu barmańskiego poprzez szybki kurs stylu flair.

Gala była okazją, poza wyróżnieniem zasłużonych, do spotkania się w zacnym gronie wśród członków Rad Powiatowych Izby oraz przedstawicieli instytucji, z którymi Izba współpracuje podczas swej bieżącej działalności. Tego typu spotkanie pozwala poszerzać horyzonty współpracy oraz stanowi okazję do relaksu przy muzyce i tańcu przy wspólnej zabawie.


 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!