| Autor: redakcja20

AB Group z nową ofertą na Polagra Premiery 2020

AB Group importem maszyn z Turcji zajmuje się od 2013 roku. W aktualnej ofercie znajdują się maszyny i pojazdy rolnicze sześciu marek tureckich, takich jak wiodący na rodzimym tureckim rynku Özdöken i dwóch marek włoskich.

Głownym produktem podczas Polagra Premiery 2020, którym chcemy się pochwalić jest zbieracz kamieni firmy AGROMEX, model Tutkun Kaplan o szerokości roboczej dwóch metrów. Zauważamy rosnące zainteresowanie klientów taką właśnie maszyną - mówi Pani Joanna Jastrzebska Key Account Manager w firmie AB GROUP.
 
Tutkun Kaplan to maszyna, która zbiera kamienie z pasa o szerokości 200 cm. Jak podaje producent maszyna zbiera materiał o średnicy od 3 do 50 cm a maksymalna głębokość pracy to 35 cm. Zgodnie z danymi dostarczonymi przez producenta, zapotrzebowanie na moc ciągnika z maszyną o szerokości roboczej 2 m wynosi minimalnie 90 KM a masa zbieracza Tutkun Kaplan 200 wynosi 3850 kg. Zbiornik na kamienie mieści ładunek 8500 kg. Wyładunek kamieni następuje po uniesieniu zasobnika. Wysokość rozładunku to 210 cm.
 
W tym roku podczas targów Polagra Premiery prezentujemy również nowy model uniwesalnego siewnika zbożowego marki Özdöken. Jest to siewnik dwutalerzowy, posiadający w standardzie gumowe kółka kopiujące, palce zagrabiające oraz bezstopniową przekładnię - dodaje Joanna Jastrzębska.
 
W ofercie firmy znajdziemy między innymi: pneumatyczne siewniki punktowe, siewniki zbożowe, przystosowane również do uprawy bezorkowej oraz maszyny uprawowe marki Özdöken. W ofercie  polskiego Dealera są również maszyny innego wiodącego tureckiego producenta, firmy FIMAKS, dostarczającej między innymi ładowarki podwórzowe, przegubowe oraz szeroki wybór wozów paszowych. W ofercie AB Group pozostają też maszyny firmy UNLU, jedna z maszyn zaprezentowana została podczas targów Polagra Premiery - był to pług orny, obrotowy.
 
AB Group nieustannie rozbudowuje sieć dealerską i serwisową. AB Group współpracuje aktualnie z 30 partnerami w całej Polsce, zapewniając profesjonalne doradztwo przy wyborze maszyn oraz fachowy serwis maszyn zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie.
 
AB Group działa nie tylko na rynku polskim. Maszyny oferowane przez AB Group są już sprzedawane w Ameryce Południowej, Afryce a nawet w Chinach.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!