| Autor: redakcja

Agrifac Condor V nowy design i większa wydajność

Od stycznia 2020 r. opryskiwacze Condor nowej generacji zjadą z linii w Agrifac. Zaktualizowany projekt, zgodnie z nową koncepcją Condor Endurance oraz zmienionym silnikiem na nowocześniejszy - V stopnia.

Agrifac Condor V nowy design i większa wydajność
Condor V generacji będzie dostępny od 1 stycznia 2020 roku, a oferuje wszystkie znane i nowe korzyści w nowym projekcie, dzięki czemu wygląda bardziej jak jego starszy brat, czyli zdobywca nagrody Red Dot Design - Condor Endurance. Wprowadzono szereg ulepszeń, oczywiście zgodnych z koncepcją „4 e for growers”.

Po pierwsze, silnik Stage V (wydajność, ekologia) został wybrany tak, aby można było spełnić najostrzejsze normy emisji spalin , standardowo oświetlenie LED (oszczędność, ergonomia), które zapewnia lepszy widok w nocy, ulepszony układ napędowy (wydajność, oszczędność), który oferuje jeszcze lepszą niezawodność. Ponadto wprowadzono wiele drobnych ulepszeń, które dodatkowo poprawiają wygodę i użytkowanie.

Agrifac wprowadzając na rynek Agrifac Condor stawiał na stabilność, precyzję i innowację. Podwozie StabiloPlus zapewnia, że opryskiwacz stał się najbardziej stabilnym opryskiwaczem polowym na świecie, GreenFlowPlus zapewnia ciągłe ciśnienie, dzięki czemu nie ma różnicy w opryskach i nie ma resztek cieczy w zbiorniku.

System sterowania EcoTronicPlus jest znany jako prosty i zrozumiały, dzięki czemu obsługa jest niezwykle łatwa. W wersjach, które zapewniają większy rozstaw kół (WideTrackPlus) i większy prześwit (ClearancePlus), wypróbowana i przetestowana koncepcja Condor może być także stosowana.

Wśród dostępnych wariantów wersji i opcji Condor jest również „NEED Farming”, co oznacza, że jest gotowy do prowadzenia zabiegu na poziomie rośliny. Dzięki innowacjom Agrifac, takim jak AiCPlus (rozpoznawanie i opryskiwanie pojedyńczych chwastów za pomocą technologii kamer) i DynamicDosePlus (indywidualne dawkowanie na każdą pojedyńczą dyszę).

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!