| Autor: Jaryszki

Agromarket Jaryszki z nowościami na POLAGRA PREMIERY 2020

Podczas pierwszych w tym roku w Polsce targów dla sektora rolniczego firma Agromarket Jaryszki specjalizująca się w sprzedaży traktorów, kombajnów zbożowych i ładowarek teleskopowych koncernu DEUTZ-FAHR przedstawiła szeroką ofertę sprzętu już znanego oraz nowości na rok 2020.

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
Oprócz sprzętu firmy DEUTZ-FAHR Agromarket porwadzi sprzedaż maszyn rolniczych innych uznanych producentów z kraju i zagranicy. Wszystkie oferowane przez Agromarket maszyny i pojazdy rolnicze cechuje najwyższa jakość i niezawodność za rozsądną cenę. Firma zapewnia również profesjonalny serwis w okresie gwarancyjnym oraz po jego zakończeniu.
 
Na targach Polagra Premiery pokazujemy dwa modele ciągników serii WARRIOR, uważane za TOP MODELE marki DEUTZ-FAHR, posiadające w standardzie bardzo bogate wyposażenie - mówi Pan Jan Skrzypczak, Dyrektor Zarządzający w Agromarket Jaryszki.

Nowy model - Seria 5D ukaże się już na wiosnę. |Jest to ciągnik kompaktowy mniejszej mocy ale bardzo wszechstronny, spodziewamy się dużego zainteresowania ze strony polskich rolników - dodaje Jan Skrzypczak.

DEUTZ-FAHR w Polsce znany jest przede wszystkim z maszyn, ciągników i kombajnów zbożowych. W ofercie firmy znajduje się również kompleksowa oferta tzw. linii zielonkowej. W ramach tej oferty firma produkuje maszyny do zbioru traw, siana oraz siano-kiszonek. Firma oferuje prasy samozbierające, kosiarki, zgrabiarki oraz przetaczacze.

Według nanjowszych, aktualnych danych, udział w sprzedaży ciągników firmy DEUTZ-FAHR kształtuje się na stałym poziomie 10 % w odniesieniu do wszystkich marek oferowanych na polskim rynku. Firma prowadzi liczne kampanie reklamowe, ostatnio szczególnie promowane były ciągniki o mocy 110 i 165 KM, które idealnie wpisują się w potrzeby wiekszości naszych polskich gospodarzy i rolników.

Agromarket prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych, oferuje profesjonalne ogumienie i akcesoria do większości maszyn rolniczych.

Główna siedziba firmy Agromarket mieści się w  Jaryszkach k/Poznania. Firma prowadzi również sprzedaż w swoich oddziałach w Kutnie, Zamościu i Żninie.


Tagi:
źródło: