| Autor: redakcja

Belka zaczepowa nowością w ofercie Scharmueller

Belka zaczepowa, która jest montowana zamiast tradycyjnego zaczepu rolniczego w maszynach. Jest to belka, która pozwala na uzyskanie promienia skrętu nawet do 90 stopni, poprzez agregowanie maszyny na trójkątowy układ zawieszenia zamiast na tradycyjny zaczep polowy.

Scharmueller Spare Parts jest oficjalnym przedstawicielem renomowanego austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.
 
Oferta firmy, to blisko dwa tysiące różnych artykułów takich jak: zaczepy kulowe K80, zaczepy typu PitonFix, automatyczne i manualne zaczepy transportowe, zaczepy oczkowe i kulowe do przyczep (fi50, fi40, K80), czy sprzęgi do przyczep. Firma dostarcza również korpusy do ciągników, zaczepy PickUp Hitch (PUH), belki zaczepowe, płyty nośne PitonFix, K80, części zamienne do zaczepów i wiele innych.
 
 
Mówi Pan Maciej Zaremba z  firmy Scharmueller Spare Parts: nowością w naszej ofercie jest belka zaczepowa, która jest montowana zamiast tradycyjnego zaczepu rolniczego w maszynach. Jest to belka, która pozwala na uzyskanie promienia skrętu nawet do 90 stopni, poprzez agregowanie maszyny na trójkątowy układ zawieszenia zamiast na tradycyjny zaczep polowy.
 

Najmocniejszą stroną producenta są zaczepy kulowe, których największym producentem w Europie jest właśnie firma Scharmueller.  System sprzętu kulowego został wymyślony przez SCHARMUELLERA i doskonale sprawdza się jako bezluzowe połączenie maszyny i ciągnika.
 
 
Jesteśmy magazynem centralnym produktów SCHARMUELLERA w Polsce. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wachlarz zaczepów, sprzęgów, do ciągnika, do maszyn rolniczych. Firma SCHARMUELLER jest rodzinnym przedsiębiorstwem, znajdującym się w Austrii. Jest jednym z wiodących producentów sprzęgów do ciągników i maszyn rolniczych - dodaje Maciej Zaremba.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!