| Autor: redakcja

Goweil G-1 F125 KOMBI w pokosie

Na Warmii i Mazurach mieliśmy możliwość zobaczyć w pracy Goweil G-1 F125 KOMBI. Jest to jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce.

Goweil G-1 F125 KOMBI to maszyna, która w jednym przejeździe wykonuje cykl roboczy prasowania i owijania. Stosowana metoda umożliwia poprzez natychmiastowe odcięcie dostępu powietrza osiągnięcie najwyższej jakości paszy. Poza tym wypracowana technologia wyróżnia się szczególną ekonomią z uwagi na możliwość jednoczesnego prasowania jak i owijania. Jedna maszyna i jeden operator wykonuje przy pomocy jednego ciągnika dwie prace.
 
Maszyna G-1 F125 kombi to maszyna dla profesjonalistów z uwagi na wydajność pracy. Znajdzie swoje miejsce na dużych gospodarstwach oraz firmach świadczących usługi rolnicze.

Masywna i solidna budowa maszyny gwarantuje wyjątkowo długą trwałość prasoowijarki. Dzięki kompaktowej budowie i wąskiemu rozstawowi osi maszyna kombi jest wyjątkowo zwrotna i nie nie niszczy nadmieniernie darni. Niski punkt ciężkości zapewnia doskonałą przydatność do pracy na zboczach.  Za jej pomocą otrzymujemy bele o średnicy 1,25 m, a zapotrzebowanie mocy oscyluje na poziomie około 120 kW. 

 


Tagi:
źródło: