| Autor: redakcja

Mandam nowości na Polagra Premiery 2020

Jesteśmy znani głownie z kultywatorów ścierniskowych i bron talerzowych. Są to maszyny, które najlepiej świadczą o naszej marce. Sprzedajemy je w bardzo dużych ilościach. Gamę naszych produktów uzupełniają pługi, głębosze, wały doprawiające a także maszyny do uprawy łąk, pastwisk i podobnych areałów – dodał Józef Seidl.

Firma MANDAM w nowoprojektowanych maszynach zastosuje nowe wersje, wałów doprawiających, m.in. będzie to wał Cambridge w nowej konstrukcji.  W najbliższych planach rozwojowych firmy MANDAM jest również poszerzenie gamy bron talerzowych. 
 
Mówi Józef Seidl, członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu: Na Polagra Premiery prezentujemy głębosz na zabezpieczeniu sprężynowym, jako naszą nowość. Jest to pierwsza z całej serii nowych produktów, które będą pokazywane na przestrzeni bieżącego roku. 
 
 
MANDAM będzie również  kładł szczególny nacisk na narzędzia robocze maszyn. Jednym z celów firmy jest skupienie się na tym, aby zaprezentować rolnikom narzędzia wzmacniane, czyli takie o większej wytrzymałości i  mniejszej ścieralności, jako opcję w konfigurowaniu sprzętu, za niewielką dopłatą. Będziemy się starali pokazać, że warto dopłacić niewielkie pieniądze uzyskując tym samym bardzo dobrą jakość narzędzi roboczych. Takie wzmocnione sprzęty prezentujemy już teraz na Polagra Premiery 2020 – stwierdza Józef Seidl z firmy Mandam.
 

Nie sposób również przejść obojętnie wobec zmiany palety kolorystycznej sprzętu i całej wizualizacji firmy MANDAM  a także samego logo marki.
 
Zmiana nastąpiła już we wrześniu ubiegłego roku, wtedy oficjalnie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy się w nowych kolorach. Chcieliśmy się odróżnić od konkurencji. Na rynku obecnych jest bardzo wielu producentów wypuszczających na rynek maszyny o  kolorze niebieskim, na terenie kraju i zagranicy. My chcieliśmy stworzyć coś swojego. Swój Desing, swoją kompozycję kolorystyczną i stąd szaro-pomarańczowe barwy – komentuje Józef Seidl.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!