AKTUALIZACJA:
| Autor: deprezes

Massey Ferguson 9s.425 prapremiera

Zdjęcie z tego dnia idealnie oddaje jego klimat – dynamiczne oświetlenie, nowoczesna hala i imponujący ciągnik MF 9s w towarzystwie modelek stworzyły niezapomniane wrażenia. Tak profesjonalnie zorganizowana prezentacja sprzętu rolniczego pozwoliła rolnikom bezpośrednio doświadczyć zalet nowoczesnych technologii. Specjaliści Massey Ferguson byli na miejscu, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące nowych modeli.

Massey Ferguson 9s.425 prapremiera
W Sokołach na Podlasiu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – prapremiera najnowszego ciągnika Massey Ferguson, modelu MF 9s. Impreza Massey Ferguson Experience zgromadziła rolników i specjalistów z branży, którzy mieli niepowtarzalną okazję nie tylko obejrzeć, ale również przetestować nowoczesne maszyny rolnicze.
 
Centralnym punktem imprezy był pokaz najnowszego i najmocniejszego ciągnika w historii marki – modelu MF 9s. Ten 425-konny gigant przyciągnął ogromne zainteresowanie. Choć nie wszyscy klienci mieli okazję zobaczyć go na żywo, wielu z nich zdecydowało się na zakup w przedsprzedaży, ufając renomie Massey Ferguson.
 
Massey Ferguson Experience było możliwe dzięki współpracy z firmą Roltoma, która aktywnie wspiera rozwój i promocję marki Massey Ferguson. Dzięki ich zaangażowaniu rolnicy z Podlasia mieli możliwość zapoznania się z pełną ofertą ciągników i maszyn rolniczych oraz porównania różnych modeli, co umożliwiło im dokonanie świadomego wyboru.
 
Nie można zapomnieć o Agromarkecie Roltoma – największym sklepie rolniczym w regionie, oferującym szeroki asortyment części zamiennych, pasz, akcesoriów rolniczych, narzędzi i wielu innych produktów niezbędnych w gospodarstwach rolnych. Dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakości produktów, Agromarket Roltoma zyskał uznanie wśród rolników i jest kluczowym partnerem w ich codziennej pracy.
 
Massey Ferguson widzi ogromny potencjał w regionie Podlasia i aktywnie wspiera jego rozwój. Inwestycje i innowacje umożliwiają rolnikom dostęp do najnowocześniejszych technologii, co przekłada się na zwiększenie wydajności i efektywności ich pracy. Impreza Massey Ferguson Experience pokazuje, że firma dba o swoich klientów, oferując im najwyższej jakości sprzęt oraz możliwość jego testowania i bezpośredniego kontaktu ze specjalistami.
 
Podziękowania należą się również gminie Sokoły za udostępnienie placu targowego i wsparcie organizacyjne. Dzięki takim inicjatywom możliwe są wydarzenia, które przynoszą korzyści całej społeczności rolniczej. Massey Ferguson planuje kontynuować organizację podobnych imprez, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do rolników i wspierać ich w codziennej pracy.
 
Podlasie ma przed sobą świetlaną przyszłość, a dzięki wsparciu firm takich jak Massey Ferguson, rolnicy mogą liczyć na dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, które znacząco ułatwią ich pracę. Massey Ferguson Experience to dowód na to, że przyszłość rolnictwa rysuje się w jasnych barwach.


Tagi:
źródło: