| Autor: redakcja

Multimetr przydatny na gospodarstwie rolnym

W przeszłości do pomiaru różnych wielkości fizycznych używano kilku profesjonalnych urządzeń, ale współcześnie odchodzi się od tego na rzecz urządzeń wielofunkcyjnych.

Multimetr przydatny na gospodarstwie rolnym
Multimetr to niezbędne urządzenie w warsztacie na gospodarstwie rolnym. Korzystanie z jednego przyrządu nie tylko zwiększa komfort pracy, ale też znacznie oszczędza miejsce przeznaczone na ich przechowywanie. Würth Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza promocję na miernik mini z cyfrowym wyświetlaczem.
 
Poręczny miernik o niewielkim rozmiarze i wadze wyposażono w klawiaturę membranową oraz solidną obudowę z gumy, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem czy zanieczyszczeniem. Urządzenie umożliwia bezdotykowy pomiar: napięcia prądu stałego i zmiennego, oporności, przewodności, przeprowadzenia testu diod oraz automatyczne wykrywanie zakresu. Przewody pomiarowe zamontowano na stałe, a dzięki opcji zamocowania ich z tyłu miernika są one dodatkowo chronione przed uszkodzeniem i zapobiegają zranieniu się o końcówki pomiarowe. Urządzenie posiada funkcję Hold, która pozwala na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu LCD, co jest szczególnie przydatne, jeśli odczyt w trakcie pomiaru jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy. Do miernika dodawana jest zintegrowana latarka kieszonkowa LED. Urządzenie w promocyjnej cenie 95 zł netto dostępne jest do wyczerpania zapasów.

Dane techniczne multimetru

Wyświetlacz – LCD, maks. wskazanie 2000.
Zakres pomiarowy napięcie min./maks. – 0.5 V/AC-600 V/AC.
Min./maks. zakres pomiarowy napięcia 2 – 0.5 V/DC-600 V/DC.
Zakres pomiarowy oporu elektrycznego min./maks. – 0 Ohm-20 MOhm.
Kategoria zabezpieczenia nadnapięciowego – CAT III/1000V.
Stopień ochrony IP – IP 54.
Oznaczenie akumulatora/baterii –1,5 V Micro AAA.
Ilość akumulatorów/baterii – 2 szt.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!