| Autor: aphpolska

Nowa generacja przenośników taśmowych od Miedema

Miedema, specjalista w technologiach sadzenia, magazynowania i sortowania, przedstawia nową generację przenośników taśmowych, pojedynczych i DUO transporterów. Dzięki rozwiązaniom, przenośnik z linii Miedema jest czymś więcej niż tylko prostym przenośnikiem taśmowym. Mocna, wytrzymała konstrukcja sprawia, że przenośniki taśmowe Miedema wyróżniają się jako niezawodna i przyjazna dla produktu linia przenośników taśmowych.

Nowa generacja przenośników taśmowych od Miedema

Przenośnik taśmowy Miedema

80 cm szerokości taśmy zapewnia ekonomieczną wydajność ponad 130 ton/godzinę przy prędkości taśmy 40 m/min. Fakt, że taśma jest na szczycie ramy, gwarantuje najwyższą jakość przenoszonego produktu. Dzięki wąskiej konstrukcji i opcjonalnie zintegrowanemu zwężeniu, przenośnik może stać się całkiem płaski, umożliwiając użytkowanie jej jako taśmy inspekcyjnej. Górne oświetlenie taśmy przenośnika dostępne jest jako opcja fabryczna, aby inspekcja produktu była jeszcze wygodniejsza. W taśmie teleskopowej MC DUO użyto szerokich taśm, a kable umieszczono w prowadnicach kabli.

Transportowe przenośniki taśmowe odznaczają się łatwością użytkowania, sprawiając że korzystanie z nich staje się naprawdę proste i przyjemne. Na przykład serie przenośników MC są montowane z mocnym, prostym mechanizmem teleskopowym. Zaczep może być ustawiony w dwóch pozycjach, dzięki czemu przenośnik transportowy może być przemieszczony z użyciem wózka widłowego. Centralnie umieszczone sterowanie zapewnia łatwą obsługę z obu stron maszyny. Dzięki temu, że wysokość wysypu to ponad 190 cm, przenośniki mogą być używane do różnych celów, takich jak zasilanie wypełniacza skrzynio-palet MB 33 oraz MB 55. W dodatku wszystkie przenośniki MC w standardzie wyposażone są w Start – Control (centralny start i zatrzymanie wszystkich połączonych maszyn).

Serie przenośników taśmowych idealnie dopasowują się do potrzeb użytkownika. Zacznijmy od tego, że modele pojedynczych taśm dostępne są w długościach 6,5 m, 8,5 m i 10 m, podczas gdy modele DUO dostępne są w długościach 13 m, 17 m i 20 metrów. Co więcej, każda maszyna może być dostarczona z dwiema ustalonymi prędkościami lub płynną regulacją prędkości taśmy. Obie opcje wykorzystują silniki bębnowe.

W przypadku intensywnego użytkowania, dostępna jest szeroka gama opcji dodatkowych, aby dostosować maszynę dokładnie do wymagań klienta. Dla przenośników DUO zawierają one m.in. elektryczną/hydrauliczną kontrolę wysuwu/składania taśmy, pozycjonowania maszyny oraz sterownych kół po stronie wysypu. Nowe przenośniki MC mogą być również wyposażone w system ważenia z dokładnością 1%. Opcjonalna jednostronna regulacja wysokości zasypu wraz ze zintegrowaną blokadą pozycji transportowej, zapewnia wygodę w osiąganiu idealnych przejść pomiędzy różnymi przenośnikami taśmowymi.

Więcej o produktach firmy APH Group mogą się Państwo dowiedzieć zaglądając do wizytówki na Portalu Gospodarz.plTagi:
źródło: