| Autor: metaltech

Nowa przyczepa klasy PREMIUM prezentowana przez firmę Metaltech na Agro Show 2016

Nabyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz zadbanie o najmniejsze szczegóły pozwoliło stworzyć przyczepę idealną pod każdym względem. PREMIUM to nowa przyczepa, która spełni wszystkie wymagania każdego gospodarstwa.

Nowa przyczepa klasy PREMIUM prezentowana przez firmę Metaltech na Agro Show 2016

Metaltech PREMIUM

Podczas projektowania nasz cel był jasny: stworzyć przyczepę wyróżniającą się na tle konkurencji, spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa, pozwalającą zapewnić udane żniwa. W ten sposób powstała przyczepa łącząca cechy swojego starszego brata (DB) oraz uwagi i sugestie spływające do nas podczas targów i spotkań z bieżącymi oraz przyszłymi użytkownikami przyczep.
 
PREMIUM powstała na bazie przyczep DB, które są doskonale znane na rynku jako te najbardziej pożądane i bezkonkurencyjne. Ponadto wyróżniające się doskonałą szczelnością i wyglądem. W trosce o Twoje bezpieczeństwo przyczepy serii PREMIUM zostały wyposażone w nową instalację hamulcową, światowego potentata - niemieckiej firmy Knorr, stosowaną m.in. w transporcie samochodowym, spełniającą obowiązujące restrykcyjne przepisy UE, zapewniającą najwyższy komfort podczas użytkowania.
 
Od pewnego czasu jednym z wyznaczników przy zakupie nowych przyczep była wysokość platformy załadowczej oraz wysokość całkowita przyczepy. Dzięki opracowaniu nowej ramy podwozia udało się obniżyć przyczepą o ponad 10 cm co zagwarantowało osiągnięcie zamierzonego celu.

Tutaj liczy się każdy cal, dlatego koła będące obecnie w wyposażeniu standardowym zostały zastąpione całkowicie NOWYM ogumieniem. Wyprodukowane zostało przez zachodniego producenta  z zastrzeżeniem wyłączności sprzedaży dla Metaltechu. Zalety nowej opony to:
  • szeroka powierzchnia styku koła z podłożem, zapewniająca lepszą ochronę gleby i stabilność zwłaszcza na grząskim terenie;
  • nowy, zoptymalizowany wzór bieżnika gwarantujący równomierne zużycie oraz doskonałe właściwości jezdne;
  • szerokie, wzdłużne kanały oraz odpowiednio dobrany kąt natarcia klocków bieżnika dla podniesienia właściwości samooczyszczenia się opony;
  • mniejsze zużycie paliwa;
  • odporność na intensywne użytkowanie i obciążenia sięgające do 10 ton na oś;
  • możliwość jazdy z prędkością do 60 km/h podczas jazdy po drodze.
Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!