| Autor: metalfach

Nowości Metal – Fach na Agro Show 2016

Podczas jednej z najważniejszych w kraju wystaw dedykowanych dla branży rolniczej – targów w wielkopolskich Bednarach, sokólski producent maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach zaprezentuje kilkanaście ciekawych premier.

Nowości Metal – Fach na Agro Show 2016

Metal – Fach na Agro Show 2016

Niektóre spośród nich to urządzenia doskonale już znane klientom, ale wzbogacone o wartościowe modyfikacje znacznie podnoszące ich użyteczność. Nie zabrakło przy tym absolutnych nowości, które trafiły dopiero teraz do sprzedaży.

Podczas Wystawy AGRO SHOW 2016 stoisko firmy Metal-Fach znajdziecie w sektorze E, droga nr 2, stoisko 226


Nie tylko nowy designe

Platforma do bel T009 doczekała się odświeżenia swojego wyglądu. Inżynierowie przeprojektowali jej obudowę w taki sposób, aby jednocześnie urządzenie zachowało swoją znaczną funkcjonalność i cechy – takie jak niezawodność. Dzięki temu, wszystko na to wskazuje, że sprzęt znów wysunie się na pozycję lidera maszyn w swojej klasie. Wśród wprowadzonych zmian na uwagę zasługują przede wszystkim montowane standardowo: skrzynka narzędziowa i specjalna belka uderzeniowa, poprawiająca względy bezpieczeństwa.

Jeszcze bardziej uniwersalna

Znana klientom Metal – Fach, platforma do bel T020/2 stała się jeszcze bardziej wszechstronna. Jej ładowność sięga teraz 20t. Maszyna stała się jednak jeszcze bardziej uniwersalna. Sprzęt zyskał bowiem dodatkową funkcjonalność dzięki powiększeniu jej o kłonice do transportu drewna i wyposażeniu w borty przystosowane do przewozu kostek i bel.

Dla większej wygody pracy, zaprojektowano wysuwaną o 1 metr tylną rampę. W nowej wersji platformy zastosowano wykonany z najbardziej wytrzymałych materiałów, dyszel typu Y, dzięki czemu projektantom z Sokółki udało się dodatkowo poprawić stabilność całej konstrukcji. Wiele zmieniło się również w kwestii bezpieczeństwa. W odnowionym modelu pojawiła się antyrowerówka, hamulec ALB oraz niskie i wytrzymałe ogumienie 445/45 R19.5

Odnowiona „skorupówka”

- Nowości wprowadzone do odświeżonej przyczepy skorupowej T935/1, gwarantują że wielu spośród naszych klientów, nie będziecie chciało zamienić jej na nic innego. Solidne zawieszenie typu Boogie sprawi, że nie będą już straszne wertepy, a maszyna pokona stabilnie nawet największe nierówności terenu. Przyczepa stała się jeszcze bardziej zwrotna dzięki nowej osi skrętnej Adr o przekroju belki 150 na 150 o blokowaniu hydraulicznym – wyjaśnia Andrzej Kolędo, szef marketingu Metal – Fach.

Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!